تست همراه اول

سرویس خبر
4 خرداد 1396 ساعت 17:00
16 نظر

 

سونی با توقف تولید میان‌رده‌های اکسپریا، روی پرچم‌دارانش متمرکز می‌شود

چند سالی است که سونی موبایل آن ابهت قبل را ندارد و رقبایی مانند اپل، سامسونگ و حتی شرکت‌های نوپای چینی عرصه را بر سامورایی با سابقه تنگ کرده‌اند. بنابراین ژاپنی‌ها برای ماندن در بازار تصمیم دارند تولید میان‌رده‌های خود را متوقف و بر روی پرچم‌داران تمرکز کنند.

سونی موبایل قصد دارد تا در خط تولید خود تغییراتی ایجاد نماید. طبق آنچه XperiaBlog اعلام کرده است، در کنفرانس سرمایه گذاران این شرکت گفته شد که سونی قصد دارد تولید اکسپریا ایکس و اکسپریا ایکس کامپکت را که به عنوان میان‌رده‌ در نظر گرفته می‌شوند، متوقف کند.

شرکت ژاپنی تصمیم گرفته تا تمرکز خود را به پرچم‌دارانش معطوف کند و اعلام کرده که در سال جاری دو پرچم‌دار جدید از برند اکسپریا را راهی بازار می‌کند. با توجه به تغییراتی که اخیرا در زبان طراحی سونی صورت گرفته، حداقل می‌توان امیدوار بود که با دو گوشی جالب نسبت به مدل‌های قبلی روربرو خواهیم بود. اما مثل همیشه نرم افزار یک مشکل بزرگ است که البته ممکن است بعضی کاربران را راضی کند اما در رقابت با سایر شرکت‌ها حرف چندانی برای گفتن ندارد.

معمولا سونی پرچم‌داران خود را در ماه سپتامبر وهمزمان با رویداد IFA برلین معرفی می‌کند، بنابراین زمان زیادی تا معرفی محصول جدید این شرکت فاصله نداریم. ازآنجا که این دو گوشی در دسته رده بالاهای این شرکت قرار می‌گیرند، احتمالا باید مشابه دستگاه‌های اکسپریا XZ پریمیوم و XZs باشند. متاسفانه سونی جزئیات بیشتری از این دو دستگاه و مشخصات آن‌ها ارایه نکرده است.

   4 خرداد 1396
3624 بازدید
16 نظر
3.00
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری