سرویس خبر
23 بهمن 1395 ساعت 13:33
70 نظر

 

نارضایتی کاربران از رنگ پریدگی آیفون 7 مشکی

شماری از کاربران گزارش کرده‌اند قسمت‌هایی از بدنه iPhone 7 و iPhone 7 Plus مشکلی رنگ آنها کنده شده است درحالی که به جایی برخورد نکرده و حتی از کیس محافظ نیز استفاده می‌کردند.

سال گذشته وقتی اپل آیفون 7 را با رنگ Jet Black معرفی کرد در سایت خود نسبت به خش افتادن بدنه گوشی به کاربران هشدار داد؛ به همین خاطر بسیاری از خریداران تصمیم گرفتند به سراغ رنگ Matte Black یا مشکلی مات آیفون بروند.

اگر آیفون 7 یا 7 پلاس شما هم این رنگی است امیدوارم خوش شانس باشید چون شماری از کاربران ورقه شدن رنگ گوشی خود را در انجمن‌ سایت اپل گزارش کرده‌اند، این در حالی است که بعضی‌ها از کیس محافظ نیز استفاده می‌کردند.

از گفته‌های کاربران و تصاویر منتشر شده اینطور بر می‌آید که کنده شدن رنگ بدنه بیشتر در کنار دکمه‌ها و اسپیکرهای دستگاه اتفاق افتاده است اما در مواردی ورقه شدن رنگ پشت بدنه نیز دیده شده است.

یکی از عواملی که در به وجود آمدن این مشکل می‌تواند نقش داشته باشد ترکیب شیمیایی نامناسب رنگ بدنه است که در برخورد با چربی دست کاربران واکنش نشان می‌دهد و کنده می‌شود. اپل کنده شدن رنگ آیفون را جز گارانتی دستگاه محسوب نمی‌کند اما اگر مشخص شود این اشکال به کارخانه برمی‌گردد باید منتظر فراخوان دستگاه‌های معیوب باشیم یا اعلام دستور العمل عجیب برای جلوگیری از کنده شدن رنگ دستگاه باشیم.


   23 بهمن 1395
70 نظر
4.33
  55 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری