تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1395 ساعت 12:14
18 نظر

 

3 ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

گوشی وی 20 ال جی، همچون جی 5، از دو دوربین 16 و 8 مگاپیکسلی در پشت خود بهره می‌برد. در این مطلب به معرفی 3 ویژگی دوربین این گوشی خواهیم پرداخت که شاید از آنها خبر نداشته باشید.

ال‌جی امسال شمشیر را برای رقیب هموطن خود، سامسونگ، از رو بسته بود. در ابتدای 2016 با معرفی G5 مستقیما به جنگ خانواده اس7 رفت اما چیزی جز شکست نصیبش نشد. در نیمه دوم امسال V20 معرفی شد تا رقیبی برای Galaxy Note7 باشد. این بار شانس با ال‌جی یار بود و دست روزگار نوت7 را از راه او کنار زد؛ فرصتی ارزشمند برای LG V20 تا به انتخاب اول فبلت‌دوستان اندرویدی تبدیل شود.
فروش V20 هنوز آغاز نشده، اما ال‌جی از همین حالا شروع به تبلیغ و معرفی ویژگی‌های برتر فبلت خود کرده است. در ادامه مطلب با سه ویژگی دوربین V20 آشنا می‌شوید که دانستن آنها هنگام عکاسی بسیار مفید واقع خواهد شد.

فوکوس کردن درست روی سوژه‌ها یکی از مهارت‌هایی است که برای ثبت عکس‌های خوب به آن نیاز دارید. اگر هنگام عکاسی ناحیه فوکوس را به درستی انتخاب نکنید نتیجه کار آنطور که می‌خواهید، از آب درنمی‌آید. ویژگی Focus Peaking دوربین V20 با برجسته کردن سوژه‌های فوکوس‌شده به شما کمک می‌کند تا بفهمید فوکوس به درستی انجام شده است یا خیر.

Tracking Focus ویژگی دیگر دوربین V20 است که زمان فیلم‌برداری به کمک شما می‌آید. با این ویژگی فقط باید سوژه مورد نظر خود را در تصویر لمس کنید تا در طول فیلم‌برداری دوربین V20 فوکوس کردن روی آن را ادامه دهد.

ویژگی Zoom Slider در حالت Expert فیلم‌برداری فعال می‌شود. به لطف دوربین دوگانه V20 قادرید به نرمی و با یک انگشت روی سوژه‌ها زوم کنید و دیگر نیازی به استفاده از دو انگشت برای زوم کردن روی تصویر نیست.

انتظار داریم LG V20 در ماه میلادی آینده با قیمتی حدود 700 تا 750 دلار وارد بازار شود، اما هنوز قیمت و تاریخ دقیق ورود آن به بازار ایران مشخص نیست.  27 مهر 1395
14892 بازدید
18 نظر
4.00
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری