تست همراه اول

سرویس خبر
22 فروردین 1397 ساعت 16:30
4 نظر

#ترفند

روش انتقال بک‌آپ آیتونز به یک کامپیوتر دیگر

در ادامه مطلب می‌توانید از نحوه انتقال بک آپ گرفته شده آیفون/آیپدتان توسط آیتونز به یک کامپیوتر دیگر مطلع شوید. با جی‌اس‌ام همراه باشید.

یکی از قابلیت‌های مفید iCloud بک‌آپ گیری تمام محتویات آیفون/آیپد به صورت خودکار است. با فعال کردن iCloud Backup هنگامی که آی‌دیوایس‌تان به Wi-Fi و شارژر متصل باشد و مدتی از آن استفاده نشود بک‌آپ گیری آی‌کلاد به صورت خودکار شروع به کار می‌کند. اما بسیاری از افراد برای جلوگیری از مصرف زیاد ترافیک اینترنت این قابلیت را خاموش می‌کنند و ترجیح می‌دهند به صورت آفلاین با استفاده از آیتونز از آی‌دیوایشان بک‌آپ بگیرند. در این مطلب #ترفند قصد داریم روش انتقال فایل پشتیبان‌گیر آیتونز را از کامپیوتری به کامپیوتر دیگر به شما آموزش دهیم. این روش زمانی به کار می‌آید که قصد دارید سیستم‌عامل کامپیوترتان را عوض کنید یا از طریق یک کامپیوتر دیگر اطلاعات آیفون/آیپدتان را برگردانید. با جی‌اس‌ام همراه باشید.

  • آیتونز را اجرا کنید. در سیستم‌عامل macOS دکمه "," + "Commmand" و در ویندوز "," + "Ctrl" بزنید تا وارد بخش تنظیمات آیتونز شوید.
  • به قسمت Devices بروید و روی بک‌آپ مورد نظر کلیک راست کنید. در مک Show in Finder و ویندوز Show in Windows Explorer را انتخاب کنید.

هم اکنون پنجره‌ای باز می‌شود که محل ذخیره سازی فولدر بک‌آپ گرفته شده توسط آیتونز را به شما نشان می‌دهد. برای انتقال آن کافیست این فولدر را کپی و به کامپیوتر مورد نظرتان در مسیر مشابه انتقال دهید.  22 فروردین 1397
4 نظر
3.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری