سرویس خبر
24 مرداد 1395 ساعت 12:04
11 نظر

 

عکس‌هایی تازه از آیفون 7 پرو مشکی

یکی از رازهایی که در مورد آیفون 7 وجود دارد شک و تردید در مورد تعداد اعضای این خانواده است. درحالی که منابع خبری معتبر احتمال معرفی iPhone 7 Pro را رد کرده‌اند، هر روز اطلاعات متعددی در مورد مدل سوم منتشر می‌شود.

در روزهای باقیمانده به کنفرانس معرفی آیفون 7، شایعات ضد و نقیض زیادی از منابع خبری مختلف منتشر می‌شود که تایید و رد کردنشان را سخت می‌کند.

روز گذشته مجموعه تصاویر واضحی از iPhone7 و iPhone 7 Plus را، در رنگ‌های طلایی و مشکی، مشاهده کردیم که مدل بزرگ‌تر دوربینی با لنز دوگانه داشت اما فاقد اسمارت کانکتور بود. امروز عکس‌های جدیدی از آیفون 7 پلاس (یا پرو) مشکی به بیرون درز کرده است که آن را با دوربین دوگانه و پین‌های اسمارت کانکتور نشان می‌دهد.

اگر تناقض خبر دیروز و امروز را در کنار شایعات پیشین بگذاریم، باید احتمال بیشتری برای معرفی iPhone 7 Pro قائل شویم. در خبرهای متعددی به عرضه سه آیفون جدید اشاره شده بود، اما بعضی از منابع معتبر عرضه آیفون 7 پرو را رد کرده‌اند؛ با این حال هیچ بعید نیست که ترکیب خانواده آیفون 7 به شکل زیر باشد:

  • آیفون 7 با نمایشگر 4.7 اینچی و دوربین معمولی
  • آیفون 7 پلاس با نمایشگر 5.5 اینچی و دوربین دوگانه
  • آیفون 7 پرو با نمایشگر 5.5 اینچی، دوربین دوگانه و اسمارت کانکتور

به نظر شما اپل امسال از iPhone 7 Pro رونمایی می‌کند؟ فکر می‌کنید این گوشی چه تفاوتی با دو مدل دیگر داشته باشد؟  24 مرداد 1395
13726 بازدید
11 نظر
4.57
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری