تست همراه اول

سرویس خبر
3 خرداد 1395 ساعت 15:52
9 نظر

 

تصاویری از وجود 4 اسپیکر در آیفون 7، همانند آیپد پرو

هنگام معرفی آیپد پرو دیدیم که این تبلت به 4 اسپیکر در بالا و پایین بدنه مجهز شده است. اکنون شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر این که آیفون‌های این شرکت نیز قرار است از اسپیکرهای استریو برخوردار شوند.

حجم شایعاتی که هر هفته در مورد آیفون‌های بعدی اپل منتشر می‌شود آن قدر زیاد است که دیگر نمی‌دانیم باید به کدام یک اطمینان کرد. در تصاویر فاش‌شده قبلی شاهد طراحی جدید آیفون 7 و انتقال خطوط آنتن به لبه‌های دستگاه بودیم، اما اطلاعاتی در تایید حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون و استفاده از کانکتور هوشمند مشاهده نکردیم.

یک منبع فرانسوی تصاویری جدید از بدنه آیفون 7 منتشر کرده که با آنچه تاکنون دیده‌ایم متفاوت است. در این تصاویر جای چراغ فلاش به پایین لنز دوربین منتقل شده و به نظر می‌رسد لنز دستگاه نیز اندکی بزرگ‌تر شده است. با وجود این هنوز هم سوراخی کوچک میان چراغ و لنز دیده می‌شود که ممکن است مربوط به لرزشگیر اپتیکی دوربین باشد.

نکته قابل توجه دیگر حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون است که دیگر اثری از آن روی دستگاه مشاهده نمی‌شود، اما حضور 4 اسپیکر در بالا و پایین بدنه به خوبی قابل رویت است.

اگر این شایعه به واقعیت بپیوندد، اولین باری خواهد بود که کاربران آیفون‌های اپل از اسپیکر استریو بهره‌مند می‌شوند. باید دید در آینده خبرهای بیشتری در مورد اسپیکرهای استریوی آیفون 7 می‌شنویم یا خیلی زود این شایعه نیز رد خواهد شد. پیش‌بینی شما چیست؟  3 خرداد 1395
9 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری