جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
10 مهر 1394 ساعت 22:00
20 نظر

 

نظرسنجی هفته: کدام یک از محصولات گوگل در لیست خرید شما قرار دارد؟

در روز 7 مهر ماه نکسوس های جدید گوگل معرفی شدند اما این نکسوس ها تنها محصولات جدید این شرکت نبودند. گوگل تبلت پیکسل سی را نیز در کنفرانس خود معرفی کرد.

گوگل بالاخره پس از شایعات و حدس و گمان‌های بسیار، در کنفرانس 29 سپتامر خود از نکسوس‌های جدید رونمایی کرد، نکسوس‌هایی که در دو نسخه 5.2 اینچی و 5.7 اینچی با همکاری دو شرکت ال جی و هوآوی ساخته شده‌اند. بدون شک نکسوس‌های گوگل، اگرچه جز پرفروش ترین گوشی‌های اندرویدی نیستند، جز بهترین گوشی‌های اندرویدی به لحاظ برخورداری از اندروید خالص گوگل و پشتیبانی این شرکت هستند، به همین خاطر هم بسیاری از کاربران هنگام خرید گوشی اندرویدی تنها به نکسوس‌های گوگل فکر می‌کنند.

 

 

گوگل امسال برخلاف همیشه دو نسخه از این گوشی را روانه بازار می‌کند تا دست کاربران برای انتخاب بین اندازه نمایشگر، حافظه گوشی، طراحی و ... بازتر از همیشه باشد.

علاوه بر نکسوس‌های جدید، گوگل در کنفرانس خود تبلت Pixel C را نیز معرفی کرد، تبلتی که به عقیده بسیاری دنباله رو سرفیس مایکروسافت است.

حالا ما دوست داریم بدانیم کدام یک از محصولات گوگل توجه شما رو بیشتر جلب کرده است؟ آیا این محصولات در لیست خرید شما جای می‌گیرند؟
نظرات کاربران

در حال بارگذاری