زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
22 آذر 1394 ساعت 20:30
19 نظر

 

تمسخر کیس باتری اپل توسط ال جی و ایسوس

طراحی عجیب Smart Battrey Case اپل واکنش‌های زیادی در اینترنت به راه انداخت. خیلی‌ها این محصول اپل را مورد تمسخر قرار دادند؛ از جمله شرکت‌های LG و Asus که در توییتر با انتشار تصاویری از محصولات خود به اپل طعنه زدند.

هفته پیش یکی از محصولات جدید اپل دوباره سر زبان‌ها افتاد، اما این بار نه به‌دلیل طراحی و زیبایی خاص آن، بلکه به‌دلیل ظاهر عجیبی که اپل برای اولین کیس باتری خود در نظر گرفته است. برند Mophie کیس باتری‌ها را از چند سال پیش در دسترس کاربران قرار داد. درحالی‌که کیس‌های Mophie (و سایر برندها) موجب افزایش ضخامت یک‌دست گوشی می‌شود، Smart Battrey Case اپل تنها در قسمت میانی دارای برآمدگی است، به نحوی که شکل باتری در پشت آن کاملا آشکار است.
عرضه Smart Battrey Case با این شکل زشت سبب شد جوک‌ها و طعنه‌های زیادی در مورد این محصول و طراحان شرکت اپل در شبکه‌های اجتماعی منتشر شود. در چنین شرایطی شرکت‌های رقیب نیز فرصت را برای بهتر جلوه دادن محصولات خود از دست نخواهند داد! دو شرکت ال‌جی و ایسوس از جمله شرکت‌هایی بودند که در توییتر خود به‌زیرکی از این فرصت استفاده کردند و به تبلیغ محصولات خود پرداختند.

 

 

ال‌جی اردن در توییتر خود تصویری از LG V10 با شعار «no bumps, just goosebumps» منتشر کرد که در آن طرح پشت بدنه دستگاه را به سیخ شدن مو به تن تشبیه کرده است.

 

 

ایسوس نیز بیکار ننشست و با انتشار تصویری از Asus ZenPhone Max در کنار آیفون و کیس باتری آن، باتری 5000 میلی‌آمپری این دستگاه را به رخ اپل کشید.
به‌هرحال وقتی اپل در کنفرانس‌های خود به گوشی‌های اندرویدی طعنه می‌زند، باید انتظار شنیدن چنین پاسخ‌هایی را هم داشته باشد!


منبع: Androidauthority  22 آذر 1394
19 نظر
4.78
  18 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری