تست همراه اول

سرویس خبر
25 مرداد 1396 ساعت 18:10
2 نظر

 

اسنشال فون‌های پیش‌فروش‌شده طی 7 روز آینده ارسال می‌شوند

اسنشال‌فون از زمان معرفی توسط اندی رابین با حواشی بسیاری روبرو بوده، از طراحی متفاوت و سوال برانگیز تا تاخیر و تعویق بسیار در عرضه. در هفته‌های گذشته اما اوضاع بهتر شده و طبق گزارشات به‌نظر می‌رسد گوشی‌ها طی 7 روز آینده برای مشتری‌ها ارسال خواهند شد.

اوضاع سهام و ارزش اسنشال کاملا رضایت‌بخش است، تا جایی که حتی بدون عرضه یک محصول ارزشی برابر با 1.2 میلیارد دلار دارد. اندی رابین هفته گذشته در توییتی اعلام کرد تاریخ عرضه گوشی طی هفته آینده مشخص خواهد‌شد و حال اطلاعات دقیق‌تر شده‌است.

افرادی که اسنشال‌فون را پیش‌خرید کرده‌بودند دیروز از سوی اسنشال ایمیلی دریافت‌کردند مبنی بر آماده بوده گوشی‌هایشان برای ارسال طی هفت روز آینده.

اسنشال‌فون در آمریکا به‌طور انحصاری توسط Sprint عرضه خواهد‌شد، اما خرید ورژن آنلاک آن از آمازون و ای‌بی هم ممکن است. اسنشال در وبسایت رسمی خود این موبایل را با قیمت 699 دلار می‌فروشد و همچنین امکان خرید آن با اقساط 24 ماهه (29.13 دلار در ماه) وجود دارد.

انتظار می‌رود اسپرینت عرضه اسنشال‌فون را از 18 اوت (27 مرداد) شروع کند هرچند تاریخ دقیقی از سوی این شرکت اعلام نشده. اگر شما دوربین 360 درجه اسنشال را هم پیش‌خرید کرده باشید احتمالا ایمیلی درباره تاریخ ارسال آن نیز دریافت خواهید‌کرد.  25 مرداد 1396
3113 بازدید
2 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری