تست همراه اول

سرویس خبر
23 آذر 1395 ساعت 18:01
5 نظر

 

لینک دانلود iOS 10.2 و آموزش آپدیت با کامپیوتر

در ادامه مطلب می‌توانید از لینک دانلود مستقیم iOS 10.2 برای تمام دستگاه‌هایی که منتشر شده استفاده کنید.

شب گذشته اپل نسخه نهایی iOS 10.2 را منتشر کرد که در این مطلب به معرفی قابیلت‌های جدید آن پرداختیم. برای انجام به‌روزرسانی این نسخه می‌توانید به Settings مراجعه کنید و در مسیر General>Software Update به‌راحتی این آپدیت را نصب کنید. اما در صورتی که می‌خواهید ری‌استور یا آپدیت را با آیتونز انجام دهید، همان طور که قول داده بودیم، لینک دانلود iOS 10.2 برای تمام دستگاه‌های تحت پوشش را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا با صرف زمان کمتر عملیات به‌روزرسانی را انجام دهید.

پس از دانلود فریمور مربوط، آی‌دیوایستان را به کامپیوتر وصل کنید و برنامه iTunes را اجرا کنید. (جدیدترین نسخه iTunes را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.) 

سپس در آیتونز به قسمت آیفون/آیپد بروید و وارد بخش Summary شوید.

اگر قصد ری‌استور دارید، روی دکمه Restore بزنید و اگر قصد به‌روزرسانی دارید، دکمه Shift را در ویندوز یا دکمه Command را در macOS نگه دارید و روی دکمه Check for update کلیک کنید. مسیر فریمور دانلودشده را به برنامه بدهید تا عملیات به‌روزرسانی/ری‌استور دستگاهتان انجام شود. (ممکن است هنگام انجام به‌روزرسانی از طریق کامپیوتر لازم باشد IP را به کشوری به جز ایران، کوبا، یمن و کره شمالی تغییر دهید.)

 

لینک دانلود iOS 10.2

 
نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید  23 آذر 1395
5 نظر
4.89
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری