تست همراه اول

سرویس خبر
29 تیر 1395 ساعت 16:55
67 نظر

 

نظرسنجی: گوشی‌های بدون گارانتی را انتخاب می کنید یا با گارانتی؟

خرید گوشی با گارانتی مسلتزم پرداخت هزینه بیشتر است اما در عوض خیالتان از بابت مشکلات احتمالی گوشی پس از خرید، راحت است.آیا شما پرداخت هزینه بیشتر برای گارانتی گوشی را انتخاب می‌کنید یا ریسک‌پذیری، قیمت کمتر و انتخاب گوشی بدون گارانتی؟

انتخاب گوشی هوشمند سختی‌های خود را دارد و تا کنون در نوشته‌های قبلی به راهنمایی برای خرید گوشی و کمک در انتخاب گوشی برای شما پرداخته‌ایم. اما پس از جستجوی بسیار وقتی که به سراغ خرید گوشی می‌روید با سوال فروشنده مواجه می‌شوید که از شما می‌پرسد قصد خرید گوشی با گارانتی را دارید یا بدون گارانتی.

وقتی گوشی‌ها را از نمایندگی‌های رسمی خریداری می‌کنید گوشی با گارانتی معتبر به شما تحویل داده می‌شود اما وقتی به مغازه‌های معمولی مراجعه می‌کنید اغلب می‌توانید بین خرید گوشی بدون گارانتی و با گارانتی انتخاب کنید. گوشی‌هایی که با گارانتی عرضه می‌شوند قیمت بیشتری دارند اما در مقابل خیالتان راحت است که در طول مدتی گارانتی، اگر مشکلی برای گوشی شما پیش بیاید، هزینه آن به عهده شما نیست. در طرف مقابل گوشی‌های بدون گارانتی قرار دارند، شما هزینه کمتری برای گوشی می‌پردازید اما اگر مشکلی برای گوشی شما به وجود آید شود هزینه تعمیر آن بر عهده خودتان است.

در اینجا ما می‌خواهیم این سوال را از شما بپرسیم. انتخاب شما کدام است؟ ترجیح می‌دهید هزینه کمتری بپردازید و گوشی را بدون گارانتی تهیه کنید یا اینکه مبلغ بیشتری بپردازید و گوشی را با خیال راحت و با گارانتی در دست بگیرید.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری