تست همراه اول

سرویس خبر
13 اردیبهشت 1395 ساعت 12:20
8 نظر

پرونده‌ای دیگر برای دسترسی به اطلاعات آیفون

اپل اطلاعات آیفون 6 پیداشده در دریا را بررسی می‌کند

در شرایطی که دعوای حقوقی بین اپل و اف‌بی‌آی کاملا بسته نشده، اپل درگیر پرونده دیگری شده است: پرونده بررسی اطلاعات مربوط به آیفون بچه‌هایی که در دریا گم شده‌اند.


 

ژوئیه سال گذشته، آستین استفانوس و پری کوهن با قایق خود به سفری در اقیانوس اطلس رفتند، ولی هیچ‌وقت از این سفر بازنگشتند و جسدشان گم شد. گارد ساحلی امریکا هشت روز به دنبال این دو پسر گشت، ولی پیدایشان نکرد. اما ماه پیش قایق آنها در 150 کیلومتری ساحل برمودا پیدا شد. و در آن آیفون استفانوس به چشم می‌خورد.

آیفون در اصل متعلق به پدر استفانوس است، ولی مادر کوهن پرونده را به دادگاه برد. هدف او این بود که آیفون استفانوس به متخصصان سپرده شود تا اطلاعات آن بررسی شود و شاید مشخص شود که بچه‌ها کجا گم شده‌اند. بر اساس اعلام وکیل خانواده استفانوس، اپل حاضر شده است خودش آیفون را بگیرد، اطلاعاتش را تحلیل کند و به دادگاه بازگرداند.


 

در حال حاضر مشخص نیست که اپل تا چه اندازه اطلاعات آیفون آستین استفانوس را تحلیل خواهد کرد. آیفون موردنظر به دلیل تماس با آب به‌شدت صدمه دیده است. با وجود این، خانواده استفانوس می‌گویند که هر کاری لازم باشد می‌کند تا این گوشی در دادگاه بررسی شود.  13 اردیبهشت 1395
8 نظر
4.36
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری