تست همراه اول

سرویس خبر
13 بهمن 1394 ساعت 20:30
31 نظر

پرچمدار بعدی سامسونگ زیر ذره‌بین

مقایسه ظاهری Galaxy S7 با Galaxy S6: تفاوت را پیدا کنید

با اینکه هنوز چند هفته‌ای تا معرفی رسمی گلکسی اس7 سامسونگ باقی مانده، رندرهای رسمی این گوشی به بیرون درز کرده است. در این مطلب تصاویر فاش‌شده از این گوشی را در کنار گلکسی اس6 قرار داده‌ایم تا ببینیم این دو پرچمدار، در عین شباهت، چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

با لو رفتن تصاویری از پنل جلو و عقب گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج، مشخص شد پرچم‌داران سال 2016 سامسونگ از نظر ظاهری تفاوت چندانی با گلکسی اس6 و گلکسی اس6 اج ندارند. اکنون قصد داریم با قرار دادن گلکسی اس7 و گلکسی اس6 در کنار یکدیگر ببینیم آیا تفاوتی میان این دو وجود دارد یا خیر.

 

پنل جلو

در تصویر زیر پنل جلو این دو گوشی را کنار یکدیگر می‌بینید. در جای دکمه‌ها و المان‌های اصلی دستگاه تغییری ایجاد نشده است، اما تفاوت رابط کاربری این دو دستگاه را می‌توان احساس کرد. در صفحه قفل گلکسی اس7 جای ساعت از سمت چپ به میانه صفحه آمده است. همچنین میانبرهای دسترسی به دوربین و شماره‌گیر از پایین صفحه حذف شده و اندکی از ضخامت آیکون باتری و آنتن کاسته شده است.
با اینکه به احتمال زیاد گلکسی اس7 مانند اس6 نمایشگر 5.1 اینچی دارد، به نظر می‌رسد اندکی از عرض اس7 کاسته شده و حاشیه دور نمایشگر آن نیز باریک‌تر شده است.

 

 

پنل عقب

همچون پنل جلو، المان‌های پشت دستگاه نیز تغییری نسبت به قبل نداشته، فقط نشان‌های تاییدیه‌ مخابراتی حذف و به‌جای آن نام دستگاه اضافه شده است. با نگاهی به لبه‌ها می‌توان به خمیده بودن آنها پی برد؛ تغییری که در گلکسی نوت 5 صورت گرفت و موجب شد گوشی احساس باریک‌تر بودن و خوش‌‌دستی بیشتری به کاربر بدهد.
همچنین به نظر می‌رسد بیرون‌زدگی لنز دوربین کمتر از قبل شده و سنسور تشخیص ضربان قلب نیز تغییر کرده است.

 

 

لبه کناری و زیرین

در این تصویرها ‌می‌توانید لبه زیرین و کناری گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج را با پرچم‌داران قبلی مقایسه کنید. در لبه سمت چپ موقعیت و شکل دکمه‌های صدا ثابت مانده و در جک هدفون، پورت miniUSB، میکروفون و خروجی اسپیکر تغییری داده نشده است. بر این اساس خانواده گلکسی اس7 را باید فاقد رابط USB Type-C تصور کرد؛ چیزی که احتمال می‌رفت در نسل جدید گلکسی مورد استفاده قرار گیرد.
مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد گرد بودن کامل لبه‌های فلزی اس7 است و دیگر از تراش صافی که در لبه‌های اس6 وجود داشت خبری نیست.

 

 

با این حال فعلا به این تغییرات باید با شک و تردید نگاه کرد و تا زمان معرفی خانواده گلکسی اس7 نمی‌توان با اطمینان در این مورد حرفی زد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید تفاوت‌های دیگری بین دو نسل پرچم‌دار اخیر سامسونگ وجود خواهد داشت؟

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری