تست همراه اول

سرویس خبر
2 آبان 1394 ساعت 15:00
6 نظر

 

تصاویری از اپل موزیک روی اندروید منتشر شد

به نظر می‌رسد اپلیکیشن اپل موزیک برای پلتفرم اندروید در مراحل پایانی آماده‌سازی به سر می‌برد. حال تصاویری از اپل موزیک روی اندروید منتشر شده که از نسخه بتای آن گرفته شده است.

اولین تصاویر از اپلیکیشن Apple Music روی اندروید فاش شده است. این اسکرین‌شات‌ها از نسخه بتای این اپلیکیشن گرفته شده‌اند و بیشتر قسمت‌های اپل موزیک روی اندروید را به نمایش گذاشته‌اند.

در این تصاویر می‌بینیم که اپل سعی کرده در طراحی منوها به‌صورت هوشمندانه‌ای از زبان طراحی اندروید استفاده کند. دسترسی به قسمت‌های مختلف اپلیکیشن از طریق منویی صورت می‌گیرد که در سمت چپ اپلیکیشن وجود دارد. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، تمام قابلیت‌های اپل موزیک که در نسخه آی‌او‌اس آن وجود دارند مانند Beats1 ،Apple Music Connect ،For Me و… در این اپ هم عرضه شده‌اند. 

در اپلیکیشن اپل موزیک روی اندروید امکان تعیین فضای Cach برای ذخیره موزیک‌ها وجود دارد؛ امکانی که در آی‌او‌اس در اختیار کاربر نیست و به‌صورت خودکار تعیین می‌شود. با ذخیره موزیک‌ها می‌توان آنها را به‌صورت آفلاین نیز گوش داد.

 

 

 

تیم کوک، مدیرعامل اپل، اخیرا در یکی از مصاحبه‌های خود عنوان کرده بود اپل موزیک هم‌اکنون حدود ۶.۵ میلیون کاربری دارد که برای استفاده از این سرویس ماهانه پول پرداخت می‌کنند.

طبیعتا انتظار اپل این است که با عرضه نسخه اندروید برای این سرویس تعداد کاربران آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

 

 

منبع: iClarified  2 آبان 1394
3126 بازدید
6 نظر
4.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری