تست همراه اول

سرویس خبر
16 شهریور 1394 ساعت 21:30
8 نظر

 

ویدیوی دوبله جی اس ام: ویژگی‌های جدید iOS 9

اپل قصد دارد در کنفرانس پیش رو، همزمان با معرفی آیفون‌های جدید، از نسخه نهایی iOS 9 نیز رونمایی کند. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نسخه جدید این سیستم عامل به دست آورید، این ویدئو را ببینید که به زبان فارسی برایتان آماده کرده‌ایم و ویژگی‌های جدید این سیستم عامل را معرفی می‌کند.

اپل در کنفرانس روز چهارشنبه خود، علاوه بر معرفی آیفون‌های جدید، تاریخ عرضه نسخه نهایی سیستم عامل iOS 9 را نیز مشخص می‌کند. این شرکت چند ماه قبل پیش‌نمایشی از ویژگی‌های جدید iOS 9 را در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان خود به حضار نشان داد. از آن زمان تاکنون چند نسخه آزمایشی از این سیستم عامل جدید در دسترس کاربران و توسعه‌دهندگان قرار گرفته است. اما با انتشار نسخه نهایی iOS 9 همه دارندگان آیفون ۴ به بالا، آیپد ۲ به بالا و آیپاد تاچ نسل پنجم و ششم می‌توانند آن را به‌رایگان روی دستگاه خود نصب کنند و از سیری باهوش‌تر، مولتی تسکینگ بهتر و کیبورد جدیدتر استفاده کنند.

اگر می‌خواهید در مورد ویژگی‌های جدید iOS 9 اطلاعاتی به دست آورید یا قصد دارید، در آستانه انتشار نسخه نهایی آن، قابلیت‌های این سیستم عامل را مرور کنید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی زیر را مشاهده نمایید که به فارسی دوبله شده است.

   16 شهریور 1394
8 نظر
4.57
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری