تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1393 ساعت 11:53
14 نظر

 

راز چراغ کوچک و مخفی نکسوس 6 چیست؟

: به نظر می رسد کاربران نکسوس 6 موفق به پیدا کردن لامپ ال ئی دی کوچکی در این گوشی شده اند که البته موفق به روشن کردن آن نشده اند. اما راز این لامپ کوچک چیست؟

: به نظر می رسد کاربران نکسوس 6 موفق شده اند لامپ ال ئی دی کوچکی در این گوشی پیدا کنند. اما راز این لامپ کوچک چیست؟

 

 

به گزارش یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit این لامپ کوچک که در بالای گوشی و در فضای بین اسپیکر قرار دارد به سه رنگ قرمز، آبی و سبز در می آید. اما به نظر می رسد این لامپ در حال حاضر کار خاصی را انجام نمی دهد یا حداقل هنوز نتوانستند توسعه دهندگان از این لامپ برای نمایش نوتیفیکیشن ها و ... استفاده کنند. یکی از برنامه هایی که با این لامپ سازگار شده است ادعا کرده که در صورتی که دستگاه خود را روت کنید می توانید از این لامپ جهت استفاده جهت آگاه سازی نوتیفیکیشن ها استفاده کنید. 

 

 

به نظر می رسد گوگل در لالی پاپ فکری به حال قرار دادن آگاه سازی از طریق LED نکسوس 6 نکرده اما شاید در آینده شاهد این باشیم که اپلیکیشن های واسط شما را قادر به استفاده این ویژگی نکسوس 6 بکنند. داستان این LED مخفی به نظر می رسد شبیه به داستانی مشابه در سال گذشته باشد که برای Moto X اتفاق افتاد و کاربران خبر از وجود لامپی کوچک دقیقا در همین نقطه از گوشی داده بودند. اما در Moto X نیز با روت کردن کاربران می توانستند از ویژگی های این لامپ کوچک بهره ببرند.

باید منتظر ماند و دید که توسعه دهندگان اندروید چگونه از این لامپ کوچک سه رنگ استفاده خواهند کرد. نظر شما چیست؟ 

   1 آذر 1393
14 نظر
3.80
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری