زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
10 مرداد 1395 ساعت 13:00
23 نظر

 

انتشار اندروید 7 از ماه آینده و خبر بد برای دارندگان نکسوس 5!

اگر شما هم مثل ما در انتظار معرفی اندروید نوگت هستید، خبر خوشی برایتان داریم: یک ماه دیگر رسما عرضه می‌شود. اما اگر کاربر Nexus 5 هستید، خبر بدی برایتان داریم: گوشی شما فعلا به اندروید 7 آپدیت نمی‌شود.

به گفته ایوان بلس، صاحب اکانت evleaks، گوگل ماه آینده در کنار آپدیت امنیتی ماه اوت، اندروید نوگت را هم منتشر می‌کند. او همچنین گفته که نکسوس 5 این آپدیت را دریافت نمی‌کند.

معمولا هر اندروید جدید، نکسوس جدید هم با خود می‌آورد. امسال اچ‌تی‌سی در حال ساخت دو نکسوس است؛ یکی 5.2 اینچی و پلاستیکی که با نام Sailfish شناخته می‌شود و دیگری فلزی و 5.5 اینچی که Marlin نام دارد. باید اواخر پاییز یا اوایل زمستان امسال منتظر این دو گوشی باشیم. بد نیست یادآوری کنیم که اولین گوشی نکسوس را هم اچ‌تی‌سی تولید کرده بود.

اخیرا آقایی به اسم برایان مویانو تصویری منتشر کرده از اندروید 7 که برای تست داخلی روی نکسوس 6P منتشر شده است. در شماره ساخت آن به جای P، به معنای Preview (پیش‌نمایش)، از R، به معنای Release (انتشار)، استفاده شده. موبانو گفته که برای آن‌که از اندروید 7 به اندروید مارشمالو برگردد، فایلی 49 مگابایتی روی گوشی‌اش دریافت کرده است.

همه این‌ها یعنی به زودی اندروید 7 و نکسوس 6P نهایی می‌شوند، منتظر باشید!  10 مرداد 1395
23 نظر
3.67
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری