زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
1 فروردین 1394 ساعت 20:59
18 نظر

 

سامسونگ در حال آماده سازی اندروید لالیپاپ برای سری Galaxy A است

نویسنده مهمان: در حدود ۲ ماه پیش سامسونگ از کهکشانی های فلزی جدید خود، یعنی Galaxy A3 و A5 رونمایی کرد. هر دوی این محصولات جزو میان رده ها محسوب می شوند اما به جهت قرار گرفتن در یک بدنه فلزی از زیبایی خاصی برخوردارند. پس از آن سامسونگ Galaxy A7 را به جمع خانواده سری A خود اضافه کرد که از سخت افزار قدرتمندی بهره می برد.

نویسنده مهمان: در حدود ۲ ماه پیش سامسونگ از کهکشانی های فلزی جدید خود، یعنی Galaxy A3 و Galaxy A5 رونمایی کرد. هر دوی این محصولات جزو میان رده ها محسوب می شوند اما به جهت قرار گرفتن در یک بدنه فلزی از زیبایی خاصی برخوردارند. پس از آن سامسونگ Galaxy A7 را به جمع خانواده سری A خود اضافه کرد که از سخت افزار قدرتمندی بهره می برد.

 

 

 

 

سری Galaxy A تحت اندروید کیت کت ۴.۴ اجرا می شوند و هم اکنون خبرها حاکی از آن است که به زودی شاهد عرضه به روز رسانی اندروید ۵.۰ لالیپاپ برای این تلفن های هوشمند جذاب خواهیم بود. گفته شده که هنوز توسعه اندروید ۵.۱ برای هیچ کدام از محصولات سامسونگ آغاز نشده و تمرکز این کمپانی صرفا بر روی عرضه اندروید ۵.۰ معطوف گشته. البته با توجه به اینکه از عرضه اندروید ۵.۱ تنها چند هفته می گذرد، این موضوع چندان هم عجیب و دور از ذهن نیست. 

همچنین سامسونگ فنلاند اعلام کرده بود که گلکسی نوت ۲ نیز جزو تلفن های هوشمندی است که به اندروید لالیپاپ به روز رسانی خواهد شد، اما با این وجود هنوز هیچ خبر یا نشانه ای از این موضوع به چشم نمی خورد. باید صبر کرد و دید در آینده نزدیک نهایتا چه دستگاه هایی از سامسونگ به آخرین نسخه اندروید مجهز خواهند شد.

منبع: GSMArena  1 فروردین 1394
8508 بازدید
18 نظر
4.20
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری