زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
4 آذر 1393 ساعت 09:32
2 نظر

 

پشتیبانی تلفن های هوشمند سونی سری Z3 از تکنولوژی Mirror link

جی اس ام: بنا بر اعلام کنسرسیوم ارتباطات مخابراتی اتومبیل (Car Connectivity Consortium )، تلفن های هوشمند سونی Xperia Z3 و Xperia Z3 compact به فهرست گوشی های سازگار با تکنولوژی Mirror Link اضافه شدند.

جی اس ام: بنا بر اعلام کنسرسیوم ارتباطات مخابراتی اتومبیل (Car Connectivity Consortium )، تلفن های هوشمند سونی Xperia Z3  و Xperia Z3 compact  به فهرست گوشی های سازگار با تکنولوژی Mirror Link اضافه شدند. با استفاده از این تکنولوژی، تلفن هوشمند سونی به خودرو کاربر متصل شده و امکان استفاده آسان از امکانات مختلفی همچون موزیک، نقشه، تماس تلفنی و ... را فراهم می کند.

تلفن های هوشمند سازگار با Mirror link و پیشرفت تکتولوژی خودروها، چشم انداز بزرگی برای اکو سیستم خودروهای هوشمند را ترسیم می کنند.

کنسرسیوم ارتباطات مخابراتی اتومبیل (CCC ) امروز اعلام کرد: تلفن های هوشمند سونی    Xperia Z3 و  Xperia Z3 Compact، از تکنولوژی Mirror link پشتیبانی می کنند. 

پشتیبانی سونی و کمپانی های یزرگ از این تکنولوژی نشان دهنده استقبال از Mirror link است و انتظار می رود که این تکنولوژی به زودی به استاندارد ارتباطات خودرو تبدیل شود.

تکنولوژی Mirror link یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای ارتباط گوشی هوشمند و خودرو است و به گونه ای طراحی شده که بتواند تعداد زیادی از گوشی ها را بدون توجه به برند و مدل پشتیبانی کند. Mirror link سریع ترین راه حل برای رسیدن به تجربه رانندگی هوشمند و امن را در اختیار می گذارد.

   4 آذر 1393
4727 بازدید
2 نظر
4.10
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری