سرویس خبر
5 بهمن 1401 ساعت 16:31
0 نظر

 

احتمال معرفی تبلت وان پلاس پد در روز ۱۸ بهمن وجود دارد

به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که به ادعای آن، احتمال معرفی تبلت شرکت وان پلاس در رویداد روز ۷ فوریه (۱۸ بهمن) این شرکت نیز وجود دارد.

شرکت وان پلاس قصد داشته تا در روز ۷ فوریه (۱۸ بهمن)، رویدادی را برگزار کرده که قرار است در آن شاهد عرضه نسخه جهانی پرچمدار جدید آنها یا همان وان پلاس ۱۱، ایرفون بی‌سیم وان پلاس بادز پرو ۲ و گوشی وان پلاس 11R باشیم. برخی از افشاگران، به احتمال معرفی کیبورد مکانیکی وان پلاس، یک تلویزیون ۶۵ اینچی و همچنین تبلت وان پلاس پد نیز در این رویداد اشاره کرده‌اند.


 

شایعات پیرامون تبلت وان پلاس پد، از سال ۲۰۲۱ آغاز شده ولی متاسفانه اطلاعات چندانی از سخت افزار احتمالی این دستگاه وجود ندارد. با توجه به سابقه برند وان پلاس و همچنین رابطه آنها با شرکت اوپو، بعید نیست که شاهد عرضه نسخه‌ای ری‌برند شده از تبلت اوپو پد یا اوپو پد ایر با نام وان پلاس پد باشیم. اکثر شایعات، به عرضه این تبلت در سال ۲۰۲۳ اشاره می‌کنند.


تبلت اوپو پد ایر

درباره احتمال معرفی تبلت وان پلاس در آینده نزدیک چه فکر می‌کنید؟ آیا با یک محصول جدید طرف هستیم و یا وان پلاس تنها نسخه‌ای از تبلت‌های اوپو را با نام خود عرضه خواهد کرد؟  5 بهمن 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری