جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1400 ساعت 10:30
0 نظر

 

نتایج بنچمارک گیک بنچ گلکسی اس 22 نا امیدکننده است!

نتایج تست‌های پردازنده پرچمدار سال بعدی سامسونگ خبر از عملکرد دور از انتظار آن می‌دهد.

بر اساس گزارش‌های رسیده از میزان فروش گلکسی اس 21، پرچمدار حال حاضر سامسونگ بدترین میزان فروش را در بین سری گلکسی اس در سال‌های گذشته داشته است. در نتیجه، به نظر می‌رسد سامسونگ تغییرات بزرگی و مثبتی را برای پرچمدار نسل بعدی خود یعنی گلکسی اس 22 اعمال کند. یکی از این تغییرات مثبت، بهره‌گیری از تراشه موردانتظار اسنپدراگون 895 و تراشه اگزینوس 2200 است که هر دوی این تراشه در زمره سخت‌افزار‌های بالارده و قدرتمند قرار دارند. اما بر اساس اخبار اولیه، عملکرد گلکسی اس 22 با وجود این تراشه‌های قدرتمند شاید چندان درخشان نباشد!

معمولا، تراشه اسنپدراگون قوی‌تر از تراشه اگزینوس است اما یک تست اولیه از گلکسی اس 22 با تراشه اسنپدراگون، عکس این موضوع را اثبات می‌کند. شایان ذکر است که به مانند سری گلکسی اس‌های قبلی، گلکسی اس 22 با دو مدل تراشه اسنپدراگون و اگزینوس عرضه خواهند شد.

براساس نتایج گیکبنچ، نسخه کوالکام گلکسی اس 22 با تراشه اسنپدراگون 895 با 8 گیگابیت حافظه رم در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای تنها توانسته است به ترتیب امتیازهای 475 و 1393 را کسب کند! این امتیاز در نوع خود برای تراشه‌های نسل بعدی و رده‌بالا کوالکام بسیار امتیاز پایینی است و حتی قابل رقابت با تراشه حال حاضر کوالکام نیز نیست. برای فهم بهتر موضوع، می‌توان تراشه اسنپدراگون 888 را در نظر گرفت که به راحتی در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای قادر است امتیاز‌های بالای 900 و بالای 3000 را کسب کند

البته وبسایت Sammobile در گزارشی ادعا کرده است که این نتایچ ضعیف تنها دو حالت دارد: یا این نتایج غیرواقعی هستند یا تست‌های عملکرد روی یک نسخه ناپایدار و بهینه نشده صورت گرفته است. البته یک احتمال دیگر وجود دارد مبنی بر اینکه ویژگی ذخیره باتری گلکسی اس 22 در حین تست‌های عملکرد روشن بوده است. حالت ذخیره باتری باعث می‌شود تا دسترسی سخت‌افزار به منبع قدرت کاهش یابد و در نتیجه عملکرد پردازنده به طرز محسوسی افت پیدا کند.

در نهایت باید اشاره کرد که هنوز تا اظهار نظر قطعی درباره عملکرد واقعی گلکسی اس 22 زمان زیادی باقی مانده است و هنوز نمی‌توان این محصول بالا‌رده را قضاوت فنی کرد. جدیدترین پرچمدار سامسونگ به احتمال فراوان در ماه ژانویه رونمایی خواهد شد.  31 شهریور 1400
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری