تست همراه اول

سرویس خبر
8 خرداد 1400 ساعت 18:43
1 نظر

 

هواوی با دعوت نامه ۱۲ خرداد برای HarmonyOS به هواوی P50 اشاره کرد

هواوی دعوت‌نامه‌های رویداد هارمونی او‌اس را برای ۱۲ خرداد ارسال کرده و امروز با انتشار عکسی به گوشی هواوی P50 اشاره کرده است.

هواوی چند روز پیش با ارسال دعوت‌نامه‌های رویداد معرفی هارمونی اواس اعلام کرد که در نسل‌های بعدی از این سیستم عامل در گوشی‌های خود استفاده خواهد کرد. هواوی با انتشار عکس‌هایی به محصولاتی که قرار است از این سیستم عامل استفاده کنند اشاره کرده است. در ابتدا به هواوی واچ ۳ و بعد از آن به M-Pencil که برای تبلت آینده میت پد پرو ۲، قرار است منتشر شود اشاره شده بود. اکنون نوبت به گوشی هواوی پی ۵۰ رسیده تا از این قافله عقب نماند.

در این تصویر که از پنل پشتی گوشی است، دو لبه مدور دیده می‌شود که می‌تواند اشاره به دوربین گوشی باشد که در دو قاب دایره‌ای شکل جای خواهند داشت. البته از زاویه عکس چیز چندان مهمی نمی‌توان یافت. قبلا چندین بار عکس‌هایی از این گوشی به بیرون درز کرده بود که این بخش به طور کامل دیده شده بود. قرار است در گوشی هواوی پی ۵۰ از سنسور سونی IMX800 یک اینچی استفاده شود، با این حال تحریم‌های تجاری و تاخیر‌هایی که این تحریم‌ها در زنجیره تامین هواوی بوجود آورده باعث ایجاد کندی در فروش و عرضه محصولات این شرکت شود.

شرکت شارپ چندی پیش یک گوشی هوشمند با سنسور ۱ اینچی سونی معرفی کرده بود که برای گوشی مذکور با شرکت لایکا نیز همکاری کرده بود و در این زمینه هواوی پشت سر شارپ قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که لایکا شریک تجاری هواوی محسوب می‌شود و باید دید آیا برای هواوی چیز خاصی در سر دارد یا اینکه همان عملکرد را شاهد خواهیم بود. چند روز قبل از رونمایی گوشی شارپ یعنی Aquos R6، شایعه‌ای منتشر شد که می‌گفت لایکا به دنبال یک شریک تجاری جدید است که البته هیچ کدام از شرکت‌ها سخنی در مورد این شایعات بیان نکرده‌اند.

به هرحال، تاریخ هرسه تیزر یکی است و همگی به تاریخ چهارشنبه ۱۲ خرداد اشاره دارند. هنوز مشخص نیست که گوشی‌های پرچمدار هواوی پی ۵۰ به عنوان یک بستری برای ارائه هامونی اواس استفاده می‌شود یا اینکه هواوی قصد دارد از این گوشی‌ها رونمایی کند.  8 خرداد 1400
1 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری