تست همراه اول

سرویس خبر
30 اردیبهشت 1400 ساعت 16:56
0 نظر

رپورتاژ آگهی

حضور مرکز رشد و شکوفایی «صاد» در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

مرکز رشد و شکوفایی هلدینگ فناوری و نوآوری صاد(متعلق به بانک صادرات ایران) با رویکرد ایجاد شبکه ارتباطی بین استارتاپ‌ها و سرمایه گذاران، در نمایشگاه بین المللی‌اینوتکس ۲۰۲۱ حضور دارد.

مرکز رشد و شکوفایی هلدینگ فناوری و نوآوری صاد(متعلق به بانک صادرات ایران) با رویکرد ایجاد شبکه ارتباطی بین استارتاپ‌ها و سرمایه گذاران، در نمایشگاه بین المللی‌اینوتکس ۲۰۲۱ حضور دارد.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری از سه‌شنبه ٢٨ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا پایان روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس در حال برگزاری بوده و مرکز رشد و شکوفایی صاد نیز امسال درسالن ۵ نمایشگاه اینوتکس، غرفه ۵۰۵ پذیرای علاقه‌مندان حوزه فناوری و نوآوری است.


 

در این رویداد فناورانه شرکت­های دانش­‌بنیان، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری، سرمایه‌گذاران و مخترعین در بیش از ٣٠٠ غرفه حضوری و مجازی به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود پرداخته و مرکز رشد و شکوفایی صاد که قرار است بزودی از «گپ پلتفرم» اولین محصول خود رونمایی کند، در این دورهمی فناورانه حضور دارد.

پیاده‌سازی روش های نوین جذب سرمایه هوشمند برای استارتاپ‌ها، رسالت اصلی مرکز رشد و نوآوری صاد بوده و این مرکز که قرار است بزودی از اولین محصول فناورانه خود با نام «گپ پلتفرم» رونمایی کند، در اینوتکس ۲۰۲۱ به معرفی فعالیت ها وخدمات خود می‌پردازد.

گفتنی است، اینوتکس ۲۰۲۱ امسال شامل بخش‌های متنوعی همچون کولاک، اینوتکس پیچ، استیج اینوتکس، ایستگاه آینده، کافه سرمایه اینوتکس، پاویون مشاوران، بخش دانشجویی اینوتکس، زنگ تفریح، ارائه نیازهای فناورانه، تجربه فناوری، استارکاپ، هاب رسانه، اینوتکس آکادمی، اینوجوان، پایوین زنان پیشگام و تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس است.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان و فعالان حوزه فناوری برای بازدید از غرفه مرکز رشد و شکوفایی صاد می‌توانند به دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس واقع در پارک فناوری پردیس، سالن ۵، غرفه ۵۰۵ مراجعه نمایند.  30 اردیبهشت 1400
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری