جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
11 آبان 1399 ساعت 15:16
0 نظر

 

گلکسی zفولد 3 همراه با یک S Pen عرضه خواهد شد

در جدیدترین پتنت منتشرشده از سوی سامسونگ به نظر می‌رسد Galaxy Z Fold 3 دارای S Pen باشد.

سامسونگ گلکسی فولد و نسخه بعدازآن گلکسی Z Fold 2 را برترین دیوایس موبایلی چندوظیفه می‌نامد – هم‌زمان یک تبلت و یک اسمارت‌فون هستند. با توجه به پتنت‌های ثبت‌شده در وایپو (سازمان جهانی مالکیت فکری) متوجه می‌شویم که Z Fold 3 با در اختیار داشتن S Pen قدرتمندتر از گذشته ظاهر خواهد شد.


 

در پتنت این‌گونه می‌بینیم که همچون اسمارتفون گلکسی نوت قلم در بخش پایینی گوشی سمت راست جای گرفته است. مهم‌ترین مسئله نحوه تعامل S Pen با محل تا شوندگی نمایشگر است که بر اساس شایعات منتشرشده از کره جنوبی سامسونگ درصدد به‌کارگیری فناوری AES (راه‌حل الکترواستاتیک فعال) برای نمایشگر تاشو است که برای کار کردن نیازی به دیجیتایزر نخواهد داشت.

این تکنولوژی از نمونه resonance الکترومگنتیک که در گوشی‌های نوت به کار گرفته می‌شود بسیار گران‌قیمت‌تر است و شاید به همین دلیل باشد که استفاده از این فناوری دچار تعویق شده است.

بر اساس پتنت منتشرشده علاقه‌مندان محصولات سامسونگ مخصوصاً دیوایس‌های تاشو مدل کانسپت آن را طراحی کرده‌اند.


 

این پتنت ماه آپریل ثبت‌شده است و همین هفته مورد تائید قرار گرفت که بدین معنی است سامسونگ مدتی است بر افزودن S Pen به گوشی تاشوی خود اندیشیده است. ازآنجاکه ماه گذشته Galaxy Z Fold2 5G  معرفی شد عرضه Galaxy Z Fold3 همراه با S Pen قطعاً بافاصله زمانی بیشتری خواهد بود شاید نیمه دوم سال 2021.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری