تست همراه اول

سرویس خبر
28 مرداد 1399 ساعت 17:24
0 نظر

 

تصویر یکی از شخصیت‌های دشمن Resident Evil Village افشا شد

رزیدنت اویل ویلیج، نام نسخه جدید این بازی مشهور و پرطرفدار است.

کمپانی کپ کام در حال آماده سازی و توسعه نسخه آینده رزیدنت اویل با نام Resident Evil Village است. در این نسخه از بازی، شما به لوکیشن‌های جدیدی سفر خواهید کرد که بسیار ناشناخته بوده و عمق ترس و وحشت آن نیز بیشتر و بیشتر خواهد شد.


 

در حالی که ما منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از سوی کمپانی کپ کام هستیم، گزارش‌هایی مبنی بر اضافه شدن یک شخصیت زن جدید در کنار Ethan به نسخه جدید رزیدنت اویل به گوش می‌رسد. همچنین یک عضو جدید با نام Goatman نیز به عنوان دشمنان درون بازی، ایفای نقش خواهند کرد.

به گفته وب سایت Biohazardcast، یکی از افرادی که به عنوان تستر نسخه جدید رزیدنت اویل شناخته می‌شود، از این موضوع حکایت می‌کند که کنترل شک شخصیت مونث را در اختیار داشته که فاید صلاح بوده و تنها یک فانوس را در دست دارد. این شخصیت می‌‌تواند همان زنی باشد که در تریلرهای Resident Evil Village دیده شده بود.


 

شخص تست کننده این بازی همچنین به این موضوع اشاره کرد که شخصیت هایی با نام Goatman نیز در بازی حضور داشته‌اند که شمشیری را با خود حمل می‌کرده‌اند و شما باید در مقابل آن ها مقاومت کنید. در بخشی از تریلر بازی که توسط کپ کام پیش‌تر منتشر شده بود، شاهد توقف پخش تریلر روی یک بز مشکی بزرگ بودیم.


 

در حالی که این گزارش توسط کپ کام تا به حال تأیید نشده، اما این تصاویر با فضای ترسناک بازی همخوانی زیادی دارد.

شخصیت‌هایی مانند گرگینه‌ها و جادوگرهای ترسناک نیز پیش‌تر به عنوان شایعه مطرح شده بودند و تریلر یاد شده نیز شاهد حضور آن ها در محیط گیم پلی بازی بودیم.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که مسئولان کپ کام، چه اظهار نظری در این مورد خواهند کرد. نسخه جدید بازی رزیدنت اویل با نام Resident Evil Village بر اساس پیش بینی‌ها، در سال 2021 برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. بر اساس گزارش‌هایی که تا به حال به گوش رسیده، Resident Evil Village را می‌توان طولانی ترین نسخه از این بازی مهیج و ترسناک به حساب آورد.  28 مرداد 1399
0 نظر
4.57
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری