جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
25 تیر 1399 ساعت 10:56
0 نظر

 

گلکسی نوت 20 چقدر از گلکسی نوت 10 بزرگ‌تر است؟

بر اساس رندرهای جدیدی که از سوی افشاگر معروف توئیتری منتشر شده، حالا می‌توانیم ببینیم که ابعاد پرچمدار جدید سامسونگ در مقابل پرچمدار پارسالی آن‌ها چه تفاوتی کرده است؟

طبق اخبار و گزارش‌ها، گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ از نظر اندازه به‌شکل قابل توجهی از گلکسی نوت ۲۰ بزرگ‌تر خواهد بود. حالا رندری منتشر شده که این تفاوت اندازه را به‌طور دقیق نشان می‌دهد. افشاگر معروف توئیتری، آیس یونیورس، با انتشار رندری از گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۱۰ این تفاوت را به تصویر کشیده است.

او سه تصویر جدید منتشر کرده که در دو تای آن‌ها مقایسه‌ای میان گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۱۰ دیده می‌شود و در سومی می‌توانیم رندر جلو و عقب گلکسی نوت ۲۰ را ببینیم. این رندرها احتمالا توسط خود آیس یونیورس و به‌منظور مقایسه اندازه این دو دستگاه تهیه شده‌اند. همان‌طور که می‌بینید گلکسی نوت ۲۰ به‌شکل قابل توجهی بزرگ‌تر از گلکسی نوت ۱۰ است. بزرگی این گوشی از نظر ارتفاع به‌وضوح پیداست ولی از نظر پهنا تفاوت خاصی بین آن‌ها دیده نمی‌شود.

با توجه به این رندرها به نظر می‌رسد که حاشیه‌های کنار صفحه گلکسی نوت ۲۰ کمی بیشتر از گلکسی نوت ۱۰ است و این تفاوت به خاطر استفاده از پنل مسطح به وجود آمده، در حالی گلکسی نوت ۱۰ پنل خمیده داشت. از سوی دیگر، حفره دوربین سلفی در گلکسی نوت ۲۰ کوچک‌تر شده است.

آیس یونیورس می‌گوید ارتفاع گلکسی نوت ۲۰ یک سانتی متر از گلکسی نوت ۱۰ بیشتر است. او تایید می‌کند که هر دو گوشی پنل +FHD و ۶۰ هرتزی دارند، در نتیجه این دستگاه مدل استاندارد نوت ۲۰ خواهد بود. انتظار می‌رود که مدل دومی از خانواده گلکسی نوت ۲۰ به نام گلکسی نوت ۲۰ الترا نیز در دست تولید باشد که احتمالا نرخ نوسازی بالاتری خواهد داشت.

سامسونگ سری گلکسی نوت ۲۰ را در تاریخ ۱۵ مرداد معرفی می‌کند و احتمالا همراه آن از گلکسی زد فلیپ 5G هم رونمایی می‌کند. پیش‌تر انتظار می‌رفت که گلکسی زد فولد ۲ نیز در همین مراسم از راه برسد، اما گزارش‌های اخیر از عدم آمادگی این دستگاه برای مراسم آنپکد بعدی خبر داده‌اند.  25 تیر 1399
0 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری