جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
26 خرداد 1399 ساعت 21:12
0 نظر

 

سری میت 40 احتمالا دوربین 108 مگاپیکسلی خواهد داشت

بر اساس گزارش جدید وب‌سایت ITHome، پرچمداران بعدی هوآوی از دوربین 108 مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد و این دوربین قدرتمندتر از نمونه‌های فعلی موجود در بازار خواهد بود.

هنوز تعداد گوشی‌های مجهز به دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی آن‌قدرها زیاد نشده است، ولی در چند ماه اخیر برندهایی نظیر سامسونگ و موتورولا هم به شیائومی ملحق شده‌اند. حالا گزارش جدیدی در دسترس قرار گرفته که از تمایل احتمالی هوآوی برای استفاده از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در سری میت ۴۰ خبر می‌دهد. با جی‌اس‌ام همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری چینی ITHome، به نقل از منبعی آگاه به زنجیره تامین هوآوی، این شرکت در حال کار روی سنسوری قدرتمندتر از نمونه سنسورهای ۱۰۸ مگاپیکسلی موجود در بازار است و می‌خواهد از آن در میت ۴۰ و میت ۴۰ پرو استفاده کند. گفته می‌شود این سنسور از لنز 9P استفاده می‌کند و بهتر از گوشی‌هایی نظیر می نوت ۱۰ پرو عمل می‌کند که لنز 8P دارند.

منبع گزارش امروز مدعی است که دوربین این گوشی بهینه‌سازی‌ها و اصلاحات گوناگونی خواهد داشت ولی به جزئیات آن اشاره‌ای نکرده است. پرچمداران هوآوی از زمان P30 دوربین اختصاصی دارند و از فیلتر رنگی RYYB استفاده می‌کنند تا بتوانند نور بیشتری نسبت به فیلترهای RGB جذب کنند.

تا زمانی که اطلاعات بیشتری به دست نیاید، نمی‌توانیم بگوییم که این دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی هم از فیلتر RYYB استفاده می‌کند یا نه. به طور کلی نیز بهتر است که این گزارش را قطع تلقی نکنیم و منتظر اخبار بیشتری در این زمینه باشیم. سری میت ۴۰ احتمالا از چیپست ۵ نانومتری Kirin 1000 استفاده خواهد کرد و برخلاف سری میت ۳۰ مدل 4G نخواهد داشت.  26 خرداد 1399
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری