تست همراه اول

سرویس خبر
7 اردیبهشت 1399 ساعت 12:48
0 نظر

 

گلکسی واچ بعدی با دریافت مجوزی جدید به عرضه عمومی نزدیک‌تر شد

ساعت هوشمند آتی سامسونگ به‌تازگی از یک مرجع چینی مجوز دریافت کرده تا از هر زمان دیگری به عرضه آن نزدیک‌تر باشیم.

سامسونگ سالانه حداقل یک ساعت هوشمند معرفی می‌کند. پس از معرفی گلکسی واچ در سال ۲۰۱۸ و گلکسی واچ اکتیو ۲ در سال ۲۰۱۹، حالا این غول بزرگ کره‌ای در تدارک آن است که از ساعت هوشمند جدیدی در دنباله سال رونمایی کند. دستگاه مذکور هم‌اکنون در حال تولید است و از یک مرجع چینی مجوز گرفته است.

سه ماه پیش در اخبار اعلام شد که مدل‌های مختلف ساعت هوشمند بعدی سامسونگ از شماره‌های SM-R840/845 و SM-R850/855 استفاده خواهند کرد. حالا دو روز پیش این دو دستگاه از مرجع CMIIT چین عبور کرده‌اند. این ساعت‌های هوشمند یا با نام گلکسی واچ ۲ یا گلکسی واچ اکتیو ۳ وارد بازار خواهند شد. گفته می‌شود که این دستگاه ۸ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت تا ظرفیت آن دو برابر مدل‌های قبلی گلکسی واچ باشد.

اسناد مجوز این دستگاه نشان می‌دهد که گلکسی واچ بعدی از وای فای ۲.۴ گیگاهرتزی و بلوتوث پشتیبانی می‌کند. انتظار داریم که دو شماره SM-R840 و SM-R850 مربوط به دو اندازه نمایشگر مدل‌های وای فای و دو شماره SM-R845 و SM-R855 مربوط به دو اندازه مدل‌های وای فای + LTE باشد. نسل بعدی ساعت هوشمند سامسونگ احتمالا یک باتری ۳۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد داشت در حالی که گلکسی واچ اکتیو ۲ از باتری ۲۴۷ میلی آمپر ساعتی استفاده می‌کرد.

با توجه به این که ساعت جدید سامسونگ در مراسم رونمایی از سری گلکسی اس ۲۰ معرفی نشد، انتظار داریم که این محصول همراه با گلکسی نوت ۲۰ در نیمه دوم سال معرفی شود. گلکسی واچ اکتیو ۲ از قابلیت‌های ثبت نوار قلب، ردیابی ضربان قلب و پیگیری وضعیت خواب برخوردار است، بنابراین انتظار می‌رود که این دستگاه هم قابلیت‌های مذکور را داشته باشد.  7 اردیبهشت 1399
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری