تست همراه اول

سرویس خبر
11 دی 1398 ساعت 12:05
3 نظر

 

قابلیت‌های نوآورانه و کاربردی ساعت هوشمند Huawei Watch GT 2 را بشناسید

ساعت هوشمند هوآوی محصولی پوشیدنی است که در این دسته بندی محصولات حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. در این مقاله تعدادی از بهترین قابلیت‌های این ساعت هوشمند را با هم مرور می‌کنیم.

ساعت‌های هوشمند برای اینکه بتوانند جای خودشان را میان کاربران باز کنند نیاز دارند تا هر سال قابلیتی جدید در خودشان داشته باشند که آن را با نسل قبلی متفاوت کند. هوآوی که در تولید ساعت و دستبند هوشمند فعالیت جدی‌ای دارد به تازگی ساعت هوشمند جدید خودش را با نام Huawei Watch GT 2 معرفی و روانه بازار کرده که چند قابلیت نوآورانه در خودش می‌بینید. در این مقاله به توضیح این قابلیت‌ها می‌پردازیم که کمک کرده‌اند این ساعت هوشمند به رقیبی بزرگ و جان سخت برای ساعت‌های هوشمند اپل و سامسونگ تبدیل شود.

قابلیت مکالمه

برای اینکه از وابستگی ساعت‌های هوشمند به گوشی‌ها کاسته شود با تعبیه یک میکروفون و اسپیکر این قابلیت برای برخی از این ساعت‌ها به وجود آمده که کاربر بدون دست گرفتن و لمس گوشی با کمک ساعت بتواند به تماس‌های دریافتی را پاسخ دهد و با مخاطب مورد نظرش صحبت کند. واچ جی‌تی 2 هم این قابلیت کاربردی و دوست داشتنی را دارد و می‌توانید با کیفیت بالا با آن تماس‌های دریافتی را پاسخ دهید و صحبت کنید.

حالت‌های مختلف دنبال کردن فعالیت‌های ورزشی

یکی از مهم‌ترین وظایف ساعت‌های هوشمند دنبال کردن وضعیت جسمانی و در برخی مواقع روحی کاربرش است. ساعت هوشمند Watch GT 2 می‌تواند در تمام مراحلی که ورزش می‌کنید وضعیت ضربان قلب و جسمانی شما را دنبال کند و به علاوه با حالت‌های بسیار متنوعی که برای انواع فعالیت ورزشی در نظر گرفته شده می‌تواند هر نوع فعالیتی که به طور معمول وجود دارد، اعم از پیاده روی تا کوه نوردی، را دنبال کند. حتی اگر فعالیت ورزشی خاصی برایش تعریف نشده باشد می‌توانید از حالت Free استفاده کنید که باز هم قابلیت دنبال کردن وضعیت جسمانی شما را به طور کامل دارد.

ضد آب بودن تا 50 متر

همان‌طور که متوجه شده‌اید ساعت‌های هوشمند باید همیشه وضعیت سلامتی کاربران را دنبال کنند به همین سبب باید همیشه روی مچ کاربر قرار داشته باشند و قابلیت ضد آب بودن ویژگی‌ای بسیار حیاتی و مهم برای آن‌ها به حساب می‌آید. با کمک قابلیت ضد آب بودن Watch GT 2 تا 50 متر، می‌توانید همیشه و در تمامی شرایط این ساعت را دور مچ خودتان داشته باشید و از شستن دست‌ها تا رفتن به استخر هیچ نگرانی‌ای برای نفوذ آب به داخلش نداشته باشید.

دنبال کردن ضربان قلب هنگام شنا کردن

با کمک ویژگی ضد آب بودن می‌توانید ساعت هوشمند Huawei Watch GT 2 را در استخر هم استفاده کنید. علاوه بر این با کمک تنوع حالت‌های پشتیبانی از فعالیت‌های ورزشی این ساعت هوشمند می‌تواند در استخر فعالیت شما را دنبال کند؛ اما نکته مهم این است که این ساعت در هنگام شنا کردن هم به طور دائم وضعیت ضربان قلب کاربر را دنبال می‌کند؛ در استخر و هنگام شنا کردن هم می‌توانید به دنبال کردن ضربان قلب و وضعیت جسمانی خودتان توسط این ساعت تکیه کنید و بدون نگرانی به شنا کردن بپردازید.

کنترل موزیک

اگر قصد دارید هنگام ورزش کردن موزیک گوش دهید واچ جی تی 2 توانایی این را دارد که به شما کمک کند بدون نیاز به گوشی کنترل کاملی روی پلی لیست‌های خودتان داشته باشید. با کمک یک جفت هدفون بی سیم و ساعت هوشمند واچ جی‌ تی 2 می‌توانید بدون نیاز به گوشی در حین ورزش کردن موزیک مورد علاقه خودتان را گوش دهید و آن را برای عقب بردن یا جلو زدن یا تکرار کردن و یا حتی کم و زیاد کردن صدا کنترل کنید.

عکس: روح الله حسینی
   11 دی 1398
3 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری