تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1398 ساعت 12:07
0 نظر

 

گلدیران از سری تلویزیون‌های جدید Gplus رونمایی کرد

شرکت گلدیران به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید توزیع و خدمات پس از فروش لوازم الکترونیک در ایران ، از سری جدید تلویزیونهای تولیدی خود تحت برند Gplus رونمایی کرد. در این کنفرانس خبری که روز سه شنبه 15مرداد ماه در محل ساختمان گلدیران با حضور مدیران ارشد این شرکت و اصحاب رسانه برگزار شده بود، سری جدید تلویزیونهای هوشمند Gplus معرفی شدند. این تلویزیونهای هوشمند که توسط گلدیران تولید و پشتیبانی میشوند، جان تازهای به بازار تلویزیون ایران خواهند داد و نیاز بسیاری از مشتریان در رده تلویزیونهای پیشرفته با قیمت مناسب و پشتیبانی قدرتمند را برطرف خواهند کرد.

کارخانه های مجهز به فن آوری روز دنیا با نیروهای مجرب و آموزش دیده تحت نظر شرکت ال جی الکترونیکس ظرفیت تولیدی بالغ بر ساالنه 1200000 دستگاه تلویزیون، 600,000 دستگاه لباسشویی، 350,000 دستگاه یخچال و 350,000 دستگاه جاروبرقی دارند.

تخصص در ارتباط با تامین کنندگان معتبر قطعه در دنیا و تامین مواد اولیه با کیفیت برای خط تولید، در اختیار داشتن سیستم توزیع و لجستیک کم نظیر ، شبکه فروش حرفه ای با نزدیک به 1000 فروشگاه مستقیم و غیر مستقیم در سراسر کشور، پشتوانه ارایه خدمات پس از فروش حرفه ای و تخصص بازاریابی کسب شده در طی سی سال تجربه بین المللی، ویژگی هایی است که به گلدیران اعتماد به نفس کافی برای ایجاد یک برند ملی را می دهد.


 

چشم انداز گلدیران تکمیل سبد محصوالت جی پالس برای رفع کامل نیاز داخلی و سپس ورود به بحث صادارت و بازار کشورهای همسایه است.

جدا از اعتبار و ضمانت گلدیران، تلویزیونهای جی پالس امکانات و ویژگی هایی دارند که آنها را برجسته می کنند. برخی از این ویژگی ها از این قرارند:

تلویزیون های جی پالس در قالب سه خانواده به کاربران معرفی میشوند:

خانواده Stellar: در واقع سران خانواده جی پالس که شامل 8 مدل از سری اول و دوم بوده و سایز های 49 ،50 ،55 و 65 اینچ را شامل میشوند، مدل های Stellar هستند، دارای کیفیت تصویر HD Ultra بوده و از نوع تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشند، سری دوم تلویزیون های جی پالس با اندروید نسخه 0.6 امکاناتی فوق العاده را در اختیار کاربران می گذارند.

خانواده Style: این خانواده از جی پالس ها دارای 6 عضو از سری اول و دوم هستند که دارای کیفیت تصویر HD Full بوده و دارای مدل های 43 اینچ و 50 اینچ میباشند. 

خانواده Power: طرفداران تلویزیون های شیک اما با ابعاد نسبتاً کوچکتر قطعا انتخاب خود را از میان خانواده Power تلویزیون های جی پالس انجام خواهند داد، تلویزیون هایی با امکانات کامل و کیفیت تصویر خوب HD Full برای 40اینچ ها و HD برای 32 اینچ ها و با طراحی های متفاوت و جذاب.

امکانات کلیدی: پنل با کیفیت +A :این پنل با کیفت ترین در نوع خود بوده و توان فوق العاده ای در نمایش رنگ، کنتراست و زاویه دید مطلوب دارد، تمام تلویزیون های جی پالس از 7 مدل سری اول گرفته تا 13 مدل سری دوم مجهز به این پنل میباشند

قابلیت تقویت سیگنال و کاهش نویز خودکار: برای مشاهده یک تصویر صاف و با کیفیت حتی در شرایط دریافت سیگنال های ضعیف و یا نویز های احتمالی، این قابلیت های بی نظیر خیال مصرف کننده را راحت می کند.

قابلیت پشتیبانی از HDR: مدل هایStellar تلویزیون های جی پالس سری دوم، قابلیت پشتیبانی از تصاویر با کیفیت HDR را نیز دارند، این یعنی تماشای بروز ترین و با کیفیت ترین تصاویر و فیلم ها با بهترین جزئیات و کنتراست در تلویزیون های جی پالس

سیستم عامل Android: وجود سیستم عامل اندروید نسخه 0.6 بر روی جی پالس های هوشمند سری دوم، سبب شده تا تلویزیون های جی پالس در زمره بروز ترین های بازار قرار گرفته و امکانات جدید را در اختیار کاربر قرار دهند.

سازگاری با اندروید و iOS: خبر خوش در مورد جی پالس های هوشمند سری دوم این است که برای امکاناتی نظیر Mirroring Screen و یا اشتراک گذاری محتوا، این تلویزیون ها با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگارند.

Record و Shift Time: قابلیت ضبط تصویر بر روی حافظه خارجی در تمام مدل های جی پالس وجود دارد، و البته امکان جذاب جابجایی زمان در بیشتر مدل های جی پالس به چشم میخورد.


 

خدمات پس از فروش:

شرکت گلدیران استانداردهای ارایه خدمات پس از فروش را در ایران باال برده است.این شرکت با بیش از 800 نمایندگی فعال و نزدیک به 2000 تکنسین مجرب میتواند در کل کشور در زمینه محصوالت خانگی و تصویری و تهویه مطبوع اقدام به ارائه خدمات به مشتریان محصوالت جی پالس کند. این بخش قابلیت پاسخگویی به بیش از 200 تماس همزمان و امکان پاسخ به مشتریان در 7 روز هفته، 365 روز از سال را دارد و به صورت میانگین ماهانه نزدیک به 120 هزار تماس ورودی و 250 هزار تماس خروجی )نظرسنجی و...( را پشتیبانی میکند. امری که بهعنوان نقطه قوت شرکت گلدیران و ایجاد تمایز با رقبا قلمداد میشود.

حمل و نقل و لجستیک:

لجستیک گلدیران به عنوان بازوی اصلی گروه گلدیران درزمینه حمل و نقل و انبارداری ایفای نقش می کند. لجستیک گلدیران با در اختیار داشتن تجهیزات سخت افزاری فراوان از جمله 135 دستگاه ناوگان حمل و نقل، تواناییهای نرم افزاری پیشرفته و انبارهای مکانیزه در تهران و شهرستان ها کلیه عملیات لجستیکی محصوالت را با سرعت و دقت از مرحله ترخیص تا انبارهای گلدیران، فروشگاه ها و درنهایت به درب منزل مصرف کنندگان (Delivery Home (به انجام می رساند. گلدیران برای پاسخ به حجم تقاضای کاال و در جهت بهبود بازدهی خدمات انبارداری، بزرگترین و پیشرفته ترین انبار طبقاتی محصوالت در خاورمیانه را احداث کرده است. انبار یاقوت با بیش از 40000 مترمربع مساحت و60000 مترمکعب ظرفیت مفید ذخیره سازی امکان تخلیه و بارگیری همزمان 20 تریلی را دارد.

با وجود خدمات متمایز گلدیران میتوانید با خیال راحت به سراغ محصوالت بسیار پیشرفته جی پالس با گارانتی این شرکت رفته و بدون نگرانی در مورد پشتیبانی و خدمات پس از فروش از فناوری روز دنیا لذت ببرید.

   16 مرداد 1398
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری