تست همراه اول

سرویس خبر
19 تیر 1398 ساعت 15:23
1 نظر

 

حذف قلم می‌تواند ظرفیت باتری گلکسی نوت را 800 میلی آمپر افزایش دهد

طبق اعلام اکانت افشاگر Ice Universe، مهندسان سامسونگ گفته‌اند که اگر قلم S Pen از سری گلکسی نوت حذف می‌شد، ظرفیت باتری این دستگاه می‌توانست 800 میلی افزایش یابد.

قلم S Pen سری گلکسی نوت که همراه با تمامی نسخه‌های این تلفن هوشمند عرضه می‌شود، یکی از شاخصه‌های کلیدی سری گلکسی نوت است، اما آیا می‌دانستید که در ازای دریافت این قلم مبلغ نسبتا زیادی می‌پردازید و از قابلیت‌های متنوع محروم می‌شوید چون این ابزار فضای زیادی را در داخل دستگاه اشغال می‌کند؟
 
اکانت افشاگر Ice Universe به تازگی اعلام کرده که به گفته مهندسان سامسونگ کاربران در ازای دریافت قلم S Pen مجبور به قربانی کردن موارد زیر می‌شوند:
 
بدون قلم S Pen سامسونگ می‌تواند ظرفیت باتری خود را ۸۰۰ میلی آمپر ساعت افزایش دهد
قلم S Pen باعث شده سامسونگ نتواند قابلیت‌های پیشرفته‌تری به دوربین دستگاه اضافه کند
قلم S Pen در گذشته مانع از کم کردن حاشیه اطراف نمایشگر شده بود
 
البته نباید فراموش کنیم که این اطلاعات به طور رسمی توسط سامسونگ تایید نشده و بعید است که آن‌ها واکنشی به این خبر نشان دهند. با این حال Ice Universe یکی از معتبرترین منابعی است که اطلاعات داخلی شرکت‌ها و محصولات آن‌ها را افشا می‌کند.
 
اگر کنجاوید بدانید که قلم S Pen چه مقدار از فضای داخلی گلکسی نوت را اشغال می‌کند، به تصویر زیر توجه کنید.
 
البته قلم S Pen قابلیت‌های جذابی دارد که باعث شده خیلی‌ها طرفدار این دستگاه شوند. اما کسانی که از این قلم استفاده نمی‌کنند، مطمئنا طالب ویژگی‌هایی خواهند بود که با حذف این ابزار از داخل دستگاه ممکن می‌شود. با این حال بعید به نظر می‌رسد که این شرکت، حداقل به این زودی‌ها، دست به حذف S Pen از سری گلکسی نوت بزند.


  19 تیر 1398
1 نظر
1.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری