سرویس خبر
21 اردیبهشت 1398 ساعت 16:49
0 نظر

 

مراحل تولید پردازنده A13 برای آيفون های 2019 آغاز شد

مسئولیت تولید پردازنده برای آيفون های 2019 بر عهده شرکت 2019 است و آنها، مراحل انجام این کار را استارت زده اند.

آیفون های 2019 طبق روال هر ساله، شهریور ماه امسال طی رویدادی به دنیای تکنولوژی معرفی خواهند شد. شرکت TSMC مسئولیت تولید پردازنده این محصولات را بر عهده گرفته و بر اساس گزارش بلومبرگ، مراحل ساخت آن به تازگی آغاز شده است.

مراحل تست پردازنده A13 اپل از ماه آوریل آغاز شده بود و حالا با پایان یافتن مراحل تست و موفقیت آمیز بودن آن، تولید انبوه این قطعه سخت افزاری توسط TSMC استارت زده شده است. متأسفانه هر دو طرف (اپل و TSMC) از ارائه دادن اطلاعات در این زمینه سر باز زده اند.

به نظر می رسد که اهالی کوپرتینو قصد دارند تا در هر سه مدل آيفون 2019، از پردازنده A13 بهره گیرند. شایعات مختلف حاکی از آن است که نسخه های به روز شده آیفون XS و آیفون XS مکس به دوربین سه گانه مجهز می شوند و نسخه بروز شده آيفون XR نیز حاوی دوربین دوگانه خواهد بود.

از سویی دیگر حرف و حدیث هایی در مورد پشتیبانی آيفون های جدید از قابلیت شارژ محصولات دیگر مانند کیس ایرپاد یا گوشی های هوشمند به گوش می رسد که باید تا کنفرانس شهریور ماه و روز موعود منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یک از این شایعات نقل شده، رنگ واقعیت به خود می گیرند.  21 اردیبهشت 1398
0 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری