سرویس خبر
19 اسفند 1397 ساعت 11:08
6 نظر

 

پیش‌فروش گلکسی اس 10 در آمریکا رکورد زد

سامسونگ با پیش‌فروش گلکسی اس 10 در آمریکا و بریتانیا موفق به شکستن رکوردهای قبلی خود شد. اس 10 پلاس سفید پرفروش عضو از جدیدترین خانواده پرچمداران این شرکت است.

عرضه گلکسی اس ۱۰ سامسونگ از روز جمعه آغاز شده و این دستگاه تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است. بر اساس اخباری که به گوش می‌رسد، گلکسی اس ۱۰ رکورد بیشترین پیش‌خرید تلفن‌های هوشمند سامسونگ را در بریتانیا شکسته و در آمریکا نیز رکورد بیشترین پیش‌خرید پرچمداران سامسونگ شکسته شده است.

در حال حاضر مشخص نیست که آمار فروش کدام رنگ از این دستگاه نسبت به بقیه بیشتر بوده، اما به نظر می‌رسد که آمریکایی‌ها شیفته رنگ سفید این دستگاه شده‌اند. بریتانیایی‌ها اما بیشتر طرفدار رنگ سیاه پرچمدار جدید سامسونگ هستند. نکته جالب این است که گران‌ترین مدل گلکسی اس ۱۰ یعنی اس ۱۰ پلاس با کسب ۵۷ درصد از سهم پیش‌خریدهای آمریکا در میان اعضای خانواده اس ۱۰ پیشتاز است.

اپل با شنیدن این خبرها مطمئنا نگران وضعیت خود خواهد شد، چرا که وضعیت فروش این شرکت در سال گذشته تعریف چندانی نداشت، اما سامسونگ در حال زدن رکوردهای خودش است.

اگر هنوز با ویژگی‌های جذاب گلکسی اس ۱۰ پلاس آشنا نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به سراغ بررسی ویدیویی ما از پرچمدار جدید سامسونگ بروید.


   19 اسفند 1397
6 نظر
4.61
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری