جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
29 آذر 1397 ساعت 14:00
3 نظر

 

گلکسی S10 احتمالا از حالت Artistic Live Focus بهره‌مند می‌شود

سامسونگ امسال سرمایه‌گذاری بزرگی روی دوربین گلکسی اس 10 کرده و احتمالا می‌خواهد قابلیت دیگری از عکاسی محاسباتی به نام Artistic Live Focus را به این دستگاه اضافه کند.

سامسونگ ظاهرا تمرکز زیادی روی قابلیت Live Focus یا فوکوس زنده‌ دوربین کرده و می‌خواهد این ویژگی را در دوربین گلکسی S10 که بر اساس شایعات دارای لنز چندگانه است به سطح جدیدی ببرد.

به گزارش Galaxy Club، این شرکت به تازگی پتنت جدیدی با عنوان Artistic Live Focus در دفتر پتنت‌های اروپایی به ثبت رسانده، و اگر به گذشته برگردیم، این عناوین معمولا نام همان قابلیت‌هایی است که در آینده به دستگاه‌های سامسونگ اضافه می‌شود.

فوکوس زنده قابلیت اختصاصی سامسونگ برای حالت پرتره و ایجاد بوکه است که در آن برای تاکید بیشتر بر سوژه و متمایز کردن آن در مرکز تصویر، پس‌زمینه محو می‌شود. این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند تصویر را بعد از عکاسی هم اصلاح کند، بنابراین فعلا نمی‌دانیم که ممکن است چه امکان دیگری به این قابلیت اضافه شده باشد، اما تا این جای کار، گلکسی S10 و S10+ ثابت کرده‌اند که در زمینه‌ دوربین توانایی‌های فوق العاده‌ای خواهند داشت. به‌علاوه، وقتی عکاسی محاسباتی وارد معادله می‌شود می‌توانیم انتظار هر چیزی را داشته باشیم.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری