تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1397 ساعت 15:15
1 نظر

 

آنتن آیفون‌های 2019 ترکیبی از تکنولوژی‌های جدید خواهند بود

زمان زیادی تا معرفی آیفون‌های 2019 باقی مانده است اما از هم‌اکنون شاهد انتشار اخباری در رابطه با قابلیت‌ها و ویژگی‌های این گوشی‌ها هستیم.

Ming Chi Kuo که یکی از تحلیلگران قابل اطمینان مسائل مربوط به شرکت اپل محسوب می‌شود، صبح روز گذشته اطلاعاتی را در رابطه با تکنولوژی آنتن آیفون‌های 2019 منتشر کرد. Kuo پیش‌بینی می‌کند که اپل از آنتن‌های کریستیال پلمیر فاصله خواهد گرفت و به استفاده ترکیبی از فناوری اصلاح شده PI روی خواهد آورد.

طبق سخنان این تحلیلگر، اپل دلایل متعددی برای اتخاذ این تصمیم دارد. یکی از این دلایل، هزینه کمتر آن نسبت به مواد LCP است و در حالی که تامین‌کنندگان با فرایند پیچیده تولید LCP روبه رو هستند.

Ming Chi Kuo علاوه بر این موارد افزود که LCP دوام کمتری نسبت به باقی فناوری‌ها دارد بنابراین در مسائل مربوط به نرخ بهره‌وری با مشکلاتی مواجه است و بهبود این نرخ بهره‌وری می‌تواند باعث کاهش عمکلرد آنتن شود. در رابطه با عملکرد آنتن‌های اصلاح شده PI، این تحلیلگر عنوان کرد که عملکرد آن‌ها به لطف فرمول بهبود یافته‌ی فلوراید، به خوبی LCP است.

این تحلیلگر جزئیات بیشتری را نیز فاش کرده و گفته آیفون‌های 2019 به چهار آنتن MPI و دو آنتن LCP مجهز خواهند بود. در حال حاضر آیفون 10 آر، آیفون 10 اس و آیفون 10 اس مکس از 6 آنتن LCP بهره می‌برند.

طبق سخنان Kuo، پنج شرکت وظیفه تامین آنتن‌های MPI برای آیفون‌های 2019 را به عهده خواهند گرفت. این موضوع از نظر هزینه می‌تواند به نفع اپل باشد زیرا تامین‌کنندگان مجبور هستند تا با یکدیگر رقابت کنند. آنتن‌ LCP آیفون‌های 2019 به صورت انحصاری توسط یک شرکت ژاپنی تولید خواهد شد و به صورت یکپارچه در حالت عمودی قرار می‌گیرد.

برای کاربران معمولی، این تغییرات محسوس نخواهند بود. Kuo گفته استفاده از آنتن‌های MPI و LCP به منظور دستیابی سریع‌تر به فناوری 5G است. آنتن‌های LCP معمولا به دلیل عملکرد سازگار با اختلال کم شناخته می‌شوند اما اخیرا آنتن‌های MPI توانسته‌اند در بسیاری از زمینه‌ها پیشرفت کنند.

در اوایل همین ماه، این تحلیلگر پیش‌بینی کرده بود که اسکنر Face ID در آیفون‌های 2019 ارتقا پیدا خواهد کرد در حالی که اعلام نمود آی‌پد پروهای جدید در ابتدا 2020 معرفی خواهند شد.  22 آبان 1397
1 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری