تست همراه اول

سرویس خبر
8 مرداد 1397 ساعت 09:35
2 نظر

 

مشکل نمایشگر OnePlus 6 در شرایط نوری روشن

به نظر می‌رسد که کاربران وبسایت Reddit، متوجه شده اند که نمایشگر OnePlus 6 به دلیل برخی مشکلات، شروع به سوسو زدن می‌کند.

براساس گزارش تازه‌ای که از سوی کاربران وبسایت Reddit منتشر شده، برخی از تلفن‌های هوشمند OnePlus 6 دچار مشکلی در بخش نمایشگر هستند؛ مشکلی که باعث سوسو زدن یا چشمک زدن نمایشگر در شرایط خاص می‌شود. به گفته کاربران، زمانی که در OnePlus 6 حالت تنظیم نور خودکار فعال می‌شود، نمایشگر در شرایط روشن شروع به سوسو زدن می‌کند. بر اساس ادعای کاربران، این مشکل وقتی بیشتر می‌شود که محتوای با رنگ سفید و یا رنگ‌های زنده بر روی نمایشگر OnePlus 6 درحال نمایش است.

جالب است بدانید که این مشکل چندان هم مورد تازه‌ای نیست؛ یک‌ماه پیش بود که شرکت وان پلاس، بروزرسانی ۵.۱.۸ سیستم عامل OxygenOS را منتشر کرد و درست پس از همان زمان، کاربران شاهد به وجود آمدن این مشکل شدند. وان پلاس از طریق وبسایت Reddit با کاربران درحال ارتباط است تا با گرفتن اطلاعات لازم، بروزرسانی جدیدی برای حل این مشکل ارائه کند. قطعا این مشکل برای همه کاربران اتفاق نخواهد افتاد و حتی خاموش کردن قابلیت تنظیم نور خودکار‌ می‌تواند این مشکل را حل کند، اما این وظیفه وان پلاس است که به زودی، مشکل نمایشگر OnePlus 6 را حل کند. نظر شما درباره این موضوع چیست؟  8 مرداد 1397
1463 بازدید
2 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری