تست همراه اول

سرویس خبر
19 تیر 1397 ساعت 16:15
10 نظر

 

ال‌جی Q6 به‌روزرسانی اندروید 8.1 اوریو را دریافت کرد

شرکت ال‌جی در ادامه‌ی به روز رسانی گوشی‌های قدیمی‌تر خود، پس از پرچم‌داران سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ خود، این بار به سراغ اولین نسل از میان‌رده‌‌های خانواده‌ی Q یا همان ال‌جی Q6 رفته است.

ال‌جی با معرفی  کیو ۶ اعلام کرد که قصد دارد نسل جدیدی از میان‌رده‌ها را به بازار ارائه کند که نسبت به سایر میان‌رده‌های این شرکت و حتی بازار از ویژگی‌های بهتری برخوردارند. کیو ۶ که اولین نسل از سری کیو بود، حدود یک سال قبل معرفی شد و از مشخصات سخت افزاری متوسطی برخوردار است.

در این  گوشی از اسنپ دراگون ۴۳۵ به همراه ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی (قابل ارتقا به وسیله‌ی میکرو SD) استفاده شده است. نسخه‌ی ارزان‌تر کیو ۶ با نام کیو ۶ آلفا معرفی شد که از سخت افزار ضعیف‌تر استفاده می‌کرد؛ ال‌جی ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی را برای نسخه‌ی آلفا در نظر گرفت. البته سری کیو ۶ نسخه‌ی سومی هم داشت که با نام کیو ۶ پلاس رونمایی شد و از ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد.

این سه گانه در زمان عرضه به صورت پیش فرض از اندروید ۷.۱ نوقا به عنوان سیستم عامل استفاده می‌کرد. با توجه به این که ال‌جی هنوز به طور کامل پرچم‌داران گذشته‌ی خود را به اندروید اوریو به روز رسانی نکرده است، انتظار نداشتیم که اکنون به ارائه‌ی به روز رسانی برای سری کیو ۶ اقدام کند. ظاهرا این شرکت ابتدا به روز رسانی سه گانه‌ی کیو ۶ را در وطن خود، کره‌ی جنوبی، آغاز کرده است و طبق اعلام رسانه‌‌های محلی، پس از به روز رسانی قابلیت‌های جدیدی مانند صدای استریو DTS:X 3D و امکانات جدید LED دوربین به این نسل اضافه شده است.

در حال حاضر این به روز رسانی تنها برای نسخه‌ی استاندارد کیو ۶ و در کره‌ی جنوبی عرضه شده است و در ماه‌های آینده اندروید اوریو را در مدل‌های کیو ۶ آلفا و کیو ۶ پلاس در سایر نقاط جهان نیز خواهیم دید.  19 تیر 1397
10 نظر
4.42
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری