تست همراه اول

سرویس خبر
15 اسفند 1396 ساعت 15:35
21 نظر

 

گوشی‌های جدید سونی در ایران رونمایی شدند

دیروز طی مراسمی در توچال گوشی‌های جدید سونی که در نمایشگاه گنگره جهانی موبایل معرفی شده بودند در ایران رونمایی شدند.

همان‌طور که می‌دانید سونی در نمایشگاه MWC 2018 محصولات جدید خودش را معرفی کرد. پرچم‌دار Xperia XZ2 که قرار است یکسال آینده را جلوی ارتش سونی حرکت کند و هدایتگر گوشی‌های این کمپانی باشد به همراه تعدادی دیگر از گوشی‌های جدید کمپانی سونی در این نمایشگاه معرفی شدند.

مدت‌زمان زیادی از معرفی این محصولات در شهر بارسلون نمی‌گذرد که روز گذشته سونی گوشی‌های تازه معرفی‌شده‌اش را در مراسمی که در توچال برگزار کرد در حضور اصحاب رسانه برای بازار ایران به نمایش گذاشت. در این مراسم اشلی جان، مدیر کشوری سونی موبایل در خاورمیانه و آفریقا، در این مراسم حضور پیدا کرد و ضمن معرفی گوشی‌های جدید سونی در بازار ایران به تعریف و تمجید از مراسم سنتی نوروز پرداخت.

بخشی از سخنرانی آقای جان را در ادامه بخوانید:

بسیار خرسندم که به شما در گردهمایی Sony Mobile در این کشور زیبا و درست در آستانهٔ نوروز خوشامد می‌گویماین بهترین زمان برای حضور در ایران و تماشای شور و هیجان مردمی است که برای سال نو، با همهٔ آداب‌ورسوم زیبایش، آماده‌ می‌شوندایران کشوری است با زیبایی‌های خیره‌کننده، میراث و فرهنگ غنی و درعین‌حال سرشار از تازه‌ترین فناوری‌ها؛ ترکیبی بی‌نقص از سنت و نوآوری.

ایران کشوری است «زُبده در فناوری» (tech-savvy) که این برای ما در Sony Mobile خاورمیانه بسیار هیجان‌انگیز است چرا که می‌توانیم تازه‌ترین محصولاتمان را در آن معرفی کنیم.

هدف ما در  Sony Mobile توانا ساختن مردم به انجام کارهای بیشتر و غنی کردن زندگی‌شان با محصولاتمان است و این باور ماست که یک دستگاه «هوشمند» باید برقراری ارتباط را آسان کند و شما را طوری از قید و بند برهاند تا بتوانید  چیزهای بیشتری را از زندگی تجربه کنید و از آن‌ها لذت ببرید. ارتباط برقرار کردن باید آسان و عملی باشد و به‌جای تسلط بر سبک زندگی‌تان، آن را بهبود بخشد. ما به محصولات و خدماتمان که به‌طور فزاینده‌ای هوشمند و شخصی‌سازی شده‌اند، بسیار مفتخریم.

مایلم از این فرصت استفاده کنم تا با تازه‌ترین دستاوردهایمان که به‌تازگی از آن‌ها در کنگرهٔ جهانی موبایل در بارسلونا رونمایی کردیم، شما را امروز با دورِ تند، به آینده ببرم.

 Xperia XZ2 و Xperia XZ2 Compact تازه‌ترین تلفن‌های هوشمند ممتاز ما هستند که به یکی از پیشرفته‌ترین دوربین‌های تلفن‌های هوشمند مجهزند. زندگی به‌سرعت در گذر است ولی نه آن‌قدر سریع برای دوربین! اگر سرگرمی اولویت شماست، جای درستی آمده‌اید. ما با محصولات جدیدمان برای ضبط فیلم، لذت شنیدن موسیقی و تماشا، که سرگرمی را به حد نهایت می‌رسانند، مرزهای Sony را بیش از پیش درنَوَردیده‌ایم.

ما همچنین محصول هوشمند جدید Xperia را با طراحی مشابه معرفی کردیم که جسورانه، به جایی رسیده است که تلفن هوشمند تاکنون به آن نرسیده!

Xperia Ear Duo، دستیار شخصی درون‌گوشی ما، محصول هوشمندی است که بدون دخالت دست شیوهٔ جدیدی از ارتباطات را ارائه می‌کند. مأموریت Sony Mobile خلق و ارتقاء تجربه‌های روزمره است. بله، این تجربه‌ها از طریق فناوری ممکن شده‌اند ولی این عنصر انسانی است که آن‌ها را یک سر و گردن بالاتر از بقیه نگه می‌دارد.

در این مراسم به صورت رسمی اعلام نشد که گوشی‌های جدید سونی چه زمانی به بازار ایران وارد می‌شوند اما با پیگیری‌ای که انجام دادیم به صورت غیر رسمی اعلام شد که احتمال ورود این محصولات جدید به بازار ایران اواسط اردیبهشت سال 97 است.

نظر شما در مورد محصولات جدید سونی چیست؟ نظرتان خودتان را با ما و دیگر دوستانتان در جی اس ام در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.  15 اسفند 1396
21 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری