تست همراه اول

سرویس خبر
3 آبان 1396 ساعت 17:10
3 نظر

 

پوستر لو رفته وان‌پلاس 5T با نمای روبرویی از دستگاه

بزودی اهالی شنزن چین پرچم‌دار جدیدشان را راهی رقابت با دیگر پرچم‌داران می‌کنند و اخیرا پوستری مشاهده شده که پنل جلویی دستگاه را نشان می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید، اسمارت‌فون جدید وان‌پلاس که احتمالا 5T نام خواهد گرفت، بزودی رونمایی می‌شود. در حال حاضر وان‌پلاس هیچ کدام از مشخصات نسل جدید موبایل‌هایش را رسما تایید نکرده‌ است، ولی تصویر قابل اعتمادی در دست داریم که در ادامه آن را خواهیم‌ دید. 

در واقع تصویری که از آن حرف می‌زنیم یک پوستر است که در آن وان‌پلاس 5T قابل رویت است. این را منابع معتبری تایید کرده‌اند. متاسفانه تصویر نمایانگر تمامی زاویه‌ها نیست و کمی تاریک‌ است، ولی چیزی که قابل درک است که 5T حاشیه‌های باریکی دارد و احتمالا در جلو سنسور اثر انگشت وجود ندارد زیرا دکمه هوم دیده نمی‌شود. 

به علاوه، مثل وان‌پلاس 5 (که دیگر برای خرید موجود نیست) مدل 5T هم‌ احتمالا شباهت‌هایی به پرچمداران Oppo و Vivo دارد؛ زیرا تمامی این برند‌ها زیر مجموعه یک کمپانی‌اند. 

شایعه‌ها حاکی از آن هستند که 5T دارای یک نمایشگر ۶ اینچی با رزولوشن 1080x2160 است که نسبت ۱۸:۹ دارد و ویژگی‌های جدیدی به آن افزوده شده. اگر وان‌پلاس مانند سال قبل عمل کند، باید محصول جدیدش را در ماه‌ نوامبر رونمایی و عرضه کند. سال قبل مدل 3T به این صورت معرفی و عرضه شد. 

اگر به تصویر دقت کنید، اطلاعاتی هم مانند مکان دکمه‌های تنظیم صدا پیدا خواهید کرد ولی همان‌طور که گفته‌ شد تصویر خیلی با جزییات نیست. 

در آخر، باید بگوییم که ممکن‌ است نام این دستگاه وان‌پلاس 5T نباشد و پرچم‌دار آینده وان‌پلاس، وان‌پلاس 6 نام گیرد.  3 آبان 1396
3109 بازدید
3 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری