تست همراه اول

سرویس خبر
21 شهریور 1396 ساعت 15:45
4 نظر

 

صف خریداران آیفون‌های جدید مقابل اپل استور سیدنی پیش از معرفی!

پس از انتظار فراوان، بالاخره امروز آیفون‌های جدید اپل معرفی خواهند شد؛ اما طرفداران بی چون و چرای این شرکت حتی پیش از رونمایی رسمی از این گوشی‌ها و مشخصات آن‌ها، بار دیگر پشت درب‌های فروشگاه‌های رسمی اپل صف کشیده‌اند.

در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امشب به وقت تهران، آیفون‌های جدید معرفی خواهند شد. طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، پرچم‌داران امسال در سه مدل و با نام‌های آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون X رونمایی می‌شوند و امسال خبری از سری S نیست. اما حضور آیفون‌های جدید در بازار از زمان معرفی فاصله زیادی خواهد داشت، با این وجود عده‌ای از طرفداران پر و پا قرص یا به اصطلاح عامیانه «دو آتیشه» اپل، حتی پیش از روز رونمایی از مدل‌های جدید، با امید وصال سریع‌تر به آیفون‌های مذکور پشت درب اپل استور شهر سیدنی صف کشیده‌اند.

گفته می‌شود که سفارشات برای پیش خرید آیفون‌های جدید در روز ۱۵ سپتامبر ثبت خواهد شد و احتمالا سه گوشی مذکور در روز ۲۲ سپتامبر راهی بازار می‌شوند. افرادی که مقابل اپل استور سیدنی صف کشیده‌اند، باید دو هفته دیگر منتظر بمانند تا گوشی محبوب‌شان را در دست بگیرند. با توجه به این که گفته می‌شود خط تولید نسخه ویژه دهمین سالگرد معرفی برند آیفون یا همان آیفون X با کمبود قطعات مواجه است، انتظار می‌رود به زودی خریداران بیشتری به این صف‌ها بپیوندند.  21 شهریور 1396
4 نظر
3.29
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری