تست همراه اول

سرویس خبر
18 شهریور 1396 ساعت 12:30
33 نظر

وفاداری...

گلکسی Note 8 رکورد پیش‌خرید سری نوت سامسونگ را شکست

بعد از اتفاق سال گذشته برای Note 7، کمتر کسی فکرش را می‌کرد سامسونگ باز هم نوت بسازد، شاید حتی خودشان هم مطمئن نبودند و برای همین S8 Plus را ساختند! Note 8 اما معرفی شد و حال با انتشار آمار پیش‌خرید تمام معادلات را تغییر داده است. در ادامه با جی اس ام همراه باشید.

امروز سامسونگ اعلام کرد Note 8 رکورد پیش‌خرید سری نوت این شرکت را شکسته. فارق از اینکه نوت 8 گوشی خوب یا بدی باشد کمتر کسی فکر می‌کرد با وجود قیمت 929 دلاری، اتفاق سال پیش، عرضه نوت 7 فن ادیشن و S8 Plus باز هم فروش خوبی داشته باشد، چه برسد به شکستن رکورد پیش‌خرید کل سری نوت.

پیش‌خرید از تاریخ 24 اوت برابر با 2 شهریور آغاز شد. با هر دیدی هم که به نوت 8 بنگریم باز هم گران است، سامسونگ اما با باندل‌ها و تخفیف‌های وسوسه کننده افراد بیشتری را به پیش‌خرید ترغیب کرده. برای کسانی که تا پیش از 24 سپتامبر برابر با 2 مهر اقدام به پیش‌خرید کنند، به انتخاب خود یک دوربین Gear 360 یا شارژر بی‌سیم داده می‌شود. همچنین برای خریداران نوت 7 هم تخفیفی نزدیک به 400 دلار در نظر گرفته شده. اپراتور‌های موبایل مثل T-Mobile هم تخفیف‌های جالبی برای نوت 8 ارائه می‌دهند.

البته سامسونگ آمار دقیقی از تعداد Note 8 های پیش‌فروش شده نداده، اما با در نظر داشتن محبوبیت نوت 7 رقم کمی نخواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟  18 شهریور 1396
33 نظر
4.72
  57 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری