جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1396 ساعت 19:25
2 نظر

 

ویدیوی لو رفته از کیس چرمی آیفون 8؛ حسگر اثرانگشت در بدنه پشتی قرار دارد؟

به‌تازگی، ویدیوی از کیس رسمی آیفون 8 منتشر شده است و وجود دو حفره روی آن، احتمال جای‌گیری سنسور اثرانگشت را در بدنه پشتی آیفون پرچم‌دار جدید اپل افزایش می‌دهد.

نزدیک به یک هفته تا زمان معرفی رسمی آیفون 8 باقی مانده و شایعات پیرامون این مدل افزایش یافته است. پس از انتشار گمانه‏زنی‏های مختلف در رابطه با نام نهایی آیفون پرچم‌دار جدید اپل و همچنین قیمت این مدل برای عرضه بازار، به‌تازگی ویدیویی از کیس رسمی آیفون 8 لو رفته است که احتمالاً جای‌‌گیری حسگر اثرانگشت را در بدنه پشتی تأیید می‌کند.

در ویدیوی فاش شده از یک کارخانه، به‎نظر می‌رسد کیس‌های رسمی آیفون 8 به نمایش گذاشته شده است. در این کیس‌ها، دو حفره در پنل پشتی گوشی آیفون 8 وجود دارد که احتمالاً یک حفره برای جای‌گیری دوربین دوگانه عمودی و حفره دیگر برای جای‌گیری لوگوی شرکت سازنده است.

اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش ویدیویی مبنی بر ادغام حسگر اثرانگشت آیفون 8 با لوگوی شرکت اپل در بدنه پشتی منتشر شد. در ویدیوی تازه منتشر شده، یک‌بار دیگر بر این موضوع تأکید شده است.

معمولاً شرکت اپل، حفره‌ای را به منظور نمایش لوگوی خود در پشت‌های قاب‌های رسمی برای آیفون‌های جدیدش درنظر نمی‌گیرد. با این‌حال در ویدیوی منتشر شده، یک حفره مدور در پشت قاب رسمی (البته، اگر این ادعا صحت داشته باشد) دیده می‌شود که احتمالاً برای استفاده از حسگر اثرانگشت به کار گرفته خواهد شد. با توجه به این موضوع، اپل ناچار شده است تا دو حفره را روی قاب رسمی پرچمدار جدیدش درنظر بگیرد. این ویدیو می‌تواند احتمال عرضه آیفون 8 را با حسگر اثرانگشت در پنل پشتی خود افزایش دهد.

آیفون 8 به همراه دو آیفون 7s و آیفون 7s Plus در 21 شهریور ماه به صورت رسمی معرفی خواهد شد. این مدل از طراحی بدون حاشیه برخوردار شده است؛ به همین جهت، دکمه فیزیکی Home از لبه‌ی پایین نمایشگر حذف شده است و کوپرتینویی‌ها از یک دکمه نرم‌افزاری استفاده خواهند کرد. با توجه به حذف حاشیه‏‎های اضافی، آیفون 8 به نمایشگر 5.8 اینچی تجهیز می‌شود که تنها 5.1 اینچ از آن قابل استفاده خواهد بود. بخشی از نمایشگر به دکمه‌های نرم‌افزاری در لبه پایین دستگاه اختصاص خواهد یافت که براساس شایعات، این قسمت Function Area نامیده می‌شود.

در ابتدا گمان می‌رفت آیفون 8 با حسگر اثرانگشت یکپارچه با صفحه‌نمایش راهی بازار می‌شود؛ هرچند مدتی بعد مشخص شد که فناوری لازم برای ادغام سنسور اثرانگشت با نمایشگر، باعث کاهش بازدهی تولید آیفون‌های جدید اپل می‏شود.

آیفون 8 به عنوان اولین گوشی اپل با پنل نمایشگر OLED راهی بازار خواهد شد و دوربین دوگانه به صورت عمودی در پنل پشتی جای گرفته است. علت این موضوع، پشتیبانی آیفون رده‌بالای جدید از محتوای واقعیت افزوده عنوان می‌شود.  14 شهریور 1396
2 نظر
2.82
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری