تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1396 ساعت 10:55
0 نظر

 

رابط کاربری دوربین نوکیا 8 از لنز مونوکروم و RGB خبر می‌دهد

نوکیا 8 پرچم‌دار تازه نوکیاست که به زودی معرفی می‌شود. امروز تصاویر زنده از منوی دوربین آن لو رفته که برخی از مشخصات و ویژگی‌های اصلی‌اش را نشان می‌دهد.

هنوز 2 هفته دیگر تا تاریخ معرفی رسمی گوشی تازه نوکیا به نام نوکیا 8 باقی مانده و امروز تصاویر جدیدی و زنده‌ای از آن لو رفته که اطلاعات تکمیلی درباره لنزهای زایس و رابط کاربری دوربینش را نشان می‌دهد. این گوشی به ماژول دوربین اصلی با لنز دوگانه در پنل پشتی مجهز شده که یکی از آن‌ها سنسور مونوکروم و دیگری هم سنسور معمولی RGB دارد.

همان‌طور که در این تصاویر مشاهده می‌کنید، رابط کاربری این دوربین دارای منوی ساندویچی در گوشه بالا سمت چپ است که تنظیمات اصلی دوربین دوتایی در آن وجود دارد. در این منو سه گزینه مختلف RGB، دو لنز و مونوکروم دیده می‌شود.

در این تصویر همچنین شاهد هستیم که یک وضعیت «دوگانه» در ثبت تصاویر وجود دارد و کاربر با فعال کردن آن می‌تواند تصاویر کلاژ را با استفاده از دو لنز پشتی بعلاوه سنسور سلفی در لحظه ثبت کند. این ویژگی در میان گوشی‌های اندرویدی اصلا ویژگی تازه‌ای نیست اما از آنجا که متاسفانه هنوز همه گوشی‌ها به آن مجهز نشده‌اند، وجودش در نوکیا 8 احتمالا یکی از نقاط قوت این گوشی به شمار می‌رود.

طبق شایعه‌های مختلفی که درباره این گوشی منتشر شده‌اند، انتظار می‌رود که این گوشی به پردازنده کوالکام اسنپ‌دراگون 835 و 4 گیگابایت رم مجهز شود. هر دو لنز دوربین اصلی آن 12 مگا پیکسلی خواهند بود و دوربین اصلی و سلفی‌اش می‌توانند ویدیو را با کیفیت 4K ضبط کنند.

همچنین گفته می‌شود که گوشی نوکیا 8 احتمالا 500 یورو قیمت‌گذاری خواهد شد.

   14 مرداد 1396
3464 بازدید
0 نظر
3.40
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری