تست همراه اول

سرویس خبر
12 مرداد 1396 ساعت 11:50
23 نظر

 

به‌روزرسانی بزرگی برای اچ‌تی‌سی U11 در راه است

شرکت اچ‌تی‌سی قصد دارد تا در ماه جاری میلادی یک به‌روزرسانی عمده برای پرچم‌دارش، یو ۱۱ ارائه کند که باعث بهبود در عملکرد بخش‌های مختلف گوشی و همچنین عرضه وصله امنیتی ماه اوت خواهد شد.

چند روز پیش اعلام شد که اچ‌تی‌سی با ارائه یک به‌روزرسانی نرم افزاری، قصد دارد گوشی یو۱۱ را به بلوتوث نسخه ۵.۰ مجهز کند. خبری که باعث خوشحالی کاربران شد، اما به نظر می‌رسد این آپدیت فقط به تغییر نسخه بلوتوث خلاصه نمی‌شود.

Modder Liab TooFeR که معمولا به افشای اطلاعات صحیح درباره محصولات اچ‌تی‌سی معروف است، به تازگی فهرستی ۸ قسمتی از بهبودهایی را که کمپانی تایوانی برای پرچم‌دارش در نظر گرفته منتشر کرده که پیش‌تر به برخی از آن‌ها اشاره شده بود؛ یکی از آن‌ها همان ارتقا نسخه بلوتوث است، مد sRGB برای نمایش‌گر و ضبط ویدیو تمام ‌‌HD با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه هم دو مورد دیگری بودند که قبلا ذکر شده بود.

اما بخش‌هایی از این لیست که تا کنون در خبرها به آن پرداخته نشده بود شامل بهبود کلی در بخش دوربین (با وجود کیفیت بسیار مطلوب دوربین این گوشی)، بهبود در عملکرد و بخش کنترل گرما، ارتقا قابلیت Edge Sense و در نهایت وصله امنیتی ماه اوت است.

در حالی‌که به صورت رسمی اعلام نشده است که این به‌روزرسانی عمده چه زمانی منتشر می‌شود، LiabTooFeR ادعا کرده که کاربران بازارهای بزرگ دنیا در ماه اوت این آپدیت را دریافت می‌کنند.  12 مرداد 1396
23 نظر
1.13
  722 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری