تست همراه اول

سرویس خبر
17 تیر 1396 ساعت 16:15
18 نظر

 

امتیاز 87 دوربین وان‌پلاس 5 در تست DxOMark

سایت معتبر DxOmark نتایج بررسی انجام گرفته روی دروبین Oneplus 5 را منتشر کرد. بر اساس نتایج این بررسی دوربین پرچمدار وان‌پلاس یکی از بهترین دوربین‌ها را در اختیار دارد.

قطعا اصلی‌ترین تغییری که در وان‌‌پلاس 5 ایجاد شده است به دوربین مربوط می‏شود. وان‌پلاس 5 مجهز به دوربین دوربین 16 + 20 مگاپیکسلی است که به ترتیب دیافراگمی برابر با f/1.7 و f2.6 دارند.

در مقایسه‌هایی که از دوربین این گوشی، با سایر پرچمداران، دیدیم پیشرفت در کیفیت تصاویر به خوبی مشهود است و کاربران را از داشتنش ناامید نمی‌کند.

سایت معتبر DxOMark به تازگی نتایج بررسی روی دوربین وان‌پلاس 5 را منتشر کرده است. بر اساس گزارش DxOMArk دوربین وان‌پلاس 5 توانسته است امتیاز 87 از 100 را بگیرد. به این ترتیب باید دوربین این گوشی را جزو بهترین‌های بازار به حساب آورد.

در این گزارش به توانایی بالای دوربین وان‌پلاس 5 در ثبت عکس‌های شفاف و خوش‌رنگ در فضای بیرونی اشاره شده است هرچند که عکس‌های گرفته شده با آن در فضای داخلی و نور کم به خوبی روشنایی روز نیست. همچنین سرعت فوکوس دوربین این گوشی نیز بسیار خوب ارزیابی شده است که به سرعت می‌تواند روی سوژه‌ها فوکوس کند.

درحال حاضر دوربین HTC U11 با کسب امتیاز 90 در صدر جدول DxOMark است و وان‌پلاس 5، سه رده پایین‌تر، در کنار P10 هوآوی، Xperia XZ سونی و Galaxy S6 edge+ جای گرفته.

   17 تیر 1396
18 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری