تست همراه اول

سرویس خبر
29 خرداد 1396 ساعت 19:00
27 نظر

 

نظرسنجی: آیا گوشی‌های جدید نوکیا را خریداری می‌کنید؟

نوکیا با ورود مجدد به بازار گوشی‌های هوشمند شور و هیجان زیادی در این بازار ایجاد کرده است اما آیا هنوز هم طرفداران پر و پا قرصی در این بازار دارد؟

شرکت HMD Global که اکنون گوشی های نوکیا را عرضه می کند در کنگره موبایل بارسلون از گوشی‌های جدیدش پرده برداشت و وعده داد که این گوشی‌ها را در ماه ژوئیه روانه بازار می‌کند؛ حالا این وعده محقق شده و این شرکت عرضه گوشی‌های هوشمند نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 را از کشور هند آغاز کرده است و احتمالا به زودی این گوشی‌ها به دیگر کشورهای جهان نیز راه پیدا خواهند کرد.

نوکیا در سال‌های نه چندان پیش بازار گوشی‌های هوشمند را در دست داشت، زمانی که هنوز سامسونگ و ال جی و سونی چندان مطرح نشده بودند و بیشتر انتخاب‌های کاربران محدود به گوشی‌های بی‌شمار نوکیا بود. اما در سال‌های اخیر با رشد تولیدکننده‌های گوشی های هوشمند و به خصوص سیستم عامل اندروید نوکیا از صحنه کنار رفت.

حالا این شرکت دوباره به بازار گوشی‌های هوشمند بازگشته است و میان‌رده‌هایی با ویژگی‌های خوب و قیمت مناسب معرفی کرده است؛ میان رده هایی که انتظار می رود کاربران زیادی در سراسر جهان از آنها استقبال کنند.

به همین دلیل و به مناسبت ورود نوکیا به بازارهای جهانی و احتمالا به‌زودی در کشومان، در نظرسنجی این هفته جی اس ام به سراغ گوشی‌های نویکا 3، نوکیا 5 و نوکیا رفته ایم تا نظر شما را در مورد این گوشی‌ها جویا شویم و ببینیم آیا در لیست خریدتان جای دارند. اگر جواب شما مثبت است کدام یک از این گوشی‌ها را خریداری می‌کنید؟  29 خرداد 1396
27 نظر
4.35
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری