تست همراه اول

سرویس خبر
1 خرداد 1396 ساعت 14:25
47 نظر

 

ارتباط نزدیک دکتر روحانی با مردم از طریق تلگرام

تیم رسانه‌ای دکتر روحانی در کانال تلگرام ستاد ایشان اعلام کرد‌ه‌اند از این پس مردم می‌توانند مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را در تلگرام با رئیس جمهور مستقیما در میان بگذارند.

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان، در روزهای منتهی به انتخابات از شبکه‌های اجتماعی خصوصا توییتر، اینستاگرام و تلگرام حداکثر استفاده را کرد. پخش زنده سخنرانی‌های دکتر روحانی از اینستاگرام، انتشار متن سخنرانی‌ها و برنامه‌های ایشان از کانال تلگرام و دادن گزارش به شهروندان در توییتر سبب شد تا مردم ارتباط نزدیک و بدون واسطه‌ای با رئیس جمهور داشته باشند و بتوانند نظرات خود را با او و دولت‎شان در میان بگذارند.

اکنون که دکتر روحانی بار دیگر به عنوان رئیس جمهور کشور ایران انتخاب شده است تیم رسانه‌ای ایشان به دلیل بازخورد خوبی که از قدرت و پتانسیل شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده‌اند تصمیم گرفته‌اند تا ارتباط خود را از طریق این شبکه‌ها با مردم حفظ کنند.

کانال تلگرام ستاد حسن روحانی به مردم اعلام کرده است که این کانال با تغییر نام به «رسانه مردم و روحانی» پلی ارتباطی میان مردم و دکتر روحانی خواهد بود تا مردم بتوانند مشکلات و مطالبات خود را با رئیس جمهور در میان بگذارید.

فصل نو با روحانی آغاز شد و در اين هوای تازه ما با همین رسانه @rouhani96ir به عنوان پل ارتباطی مردم با دکتر روحانی کنار شما خواهيم ماند و مطالبات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات شما را به رئیس جمهور ارائه خواهیم داد.

مطالبات خود را با رئیس جمهور در میان بگذارید، از مشکلات خود بگویید، پیشنهادها و انتقادات خود را نسبت به رویه‌های اجرایی و مدیریتی کشور ارائه کنید و اگر در شهر، روستا و استان خود با مشکلات مختلف و مسائل مربوط به حوزه اجرایی کشور مواجه شدید، با ما در میان بگذارید تا مستقیما به ریاست جمهوری ارائه شود.

«مردم و روحانی» ضمن ارائه مستقیم آنچه مطرح می‌کنید، مطالبات و مشکلاتتان را با دستگاه‌های مختلف اجرایی در میان گذاشته و پاسخ‌های آنها را به شما انتقال خواهد داد.

شما می‌توانید مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را به صورت متن، صوت و تصویر در تلگرام به @Nazar ارسال کنید و در شبکه‌های اجتماعی زیر پیگیر کارهای ایشان باشید.  1 خرداد 1396
47 نظر
4.13
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری