تست همراه اول

سرویس خبر
29 اردیبهشت 1396 ساعت 15:51
1 نظر

 

نسخه ۴.۰ تلگرام با قابلیت ارسال پیام ویدیویی و پرداخت از طریق ربات‌ها منتشر شد

تلگرام یکی از پلتفرم‌های محبوب پیام رسانی است که به سرعت در حال رشد است. در ادامه قابلیت‌های متنوع و کاربردی این پیام رسان، شب گذشته تیم توسعه دهنده از سه ویژگی جدید شامل ارسال پیام‌های ویدیویی، پلتفرم میزبانی ویدیو تلسکوپ و پرداخت موبایلی از طریق بات‌ها را به اپلیکیشن موبایل خود اضافه کرده است.

تیم توسعه دهنده پیام رسان تلگرام به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی این سرویس را منتشر کرد که با قابلیت‌های جالب و جدیدی همراه است. نسخه ۴.۰ اپلیکیشن تلگرام ویژگی‌های مهمی مانند ارسال پیام ویدیویی و تلسکوپ را ارایه می‌کند.

پس از به‌روز رسانی به نسخه ۴.۰ می‌توانید با لمس آیکون میکروفون به حالت دوربین منتقل شده و سپس با انتخاب و نگه داشتن روی آیکون دوربین، برای مخاطبین خود پیام‌های ویدیویی ضبط و ارسال نمایید.

قابلیت تلسکوپ یک پلتفرم جدید میزبانی ویدیو است که هدف آن کاربرانی است که از ویدیو برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. نکته مهم این است که برای تماشای ویدیویی‌هایی که توسط پلتفرم تلسکوپ میزبانی می‌شوند، نیاز به داشتن حساب تلگرامی نخواهید داشت.

بنابراین، هر زمان که یک پیام ویدیویی را از طریق تلگرام برای یک کانال عمومی بفرستید، یه طور خودکار در پلتفرم تلسکوپ آپلود می‌شود و یک URL عمومی دریافت می‌کند که برای همه قابل دسترس خواهد بود.

سومین و آخرین قابلیت ویژگی عرضه شده پرداخت موبایلی از طریق بات‌هاست که با استفاده از آن، توسعه دهندگان می‌توانند پرداخت‌های کاربران را بدون در نظر گرفتن محل سکونت آن‌ها بپذیرند. تلگرام ۴.۰ به کاربران امکان می‌دهد تا خدمات و اجناسی را که بات‌های مختلف در اختیارشان می‌دهند، سفارش دهند. از سوی دیگر، توسعه دهندگان می‌توانند دکمه پرداختی را به این ربات‌ها بیافزایند که پس از لمس آن، از کاربر درخواست می‌شود که بخش مربوط به کارت‌های اعتباری و اطلاعات خرید را پر نمایند.

البته کاربران می‌توانند برای حفاظت از اطلاعات حساس کارت اعتباری خود از سیستم تایید دو مرحله‌ای استفاده کنند. از این طریق می‌توان سریع‌تر سفارش داد و نیازی به پر کردن بخش اطلاعات لازم برای کارت اعتباری، برای هر بار خرید نیست. در حال حاضر این سرویس از سیستم پرداخت موبایلی Apple Pay پشتیبانی می‌کند.

   29 اردیبهشت 1396
1 نظر
4.70
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری