تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1396 ساعت 12:36
5 نظر

 

تاکید مجدد تحلیلگران به قرارگیری تاچ آیدی در پشت آیفون 8

دو تحلیلگر به نام‌های «سباستین هو» و «برایان چن» از موسسه CLSA معتقدند که احتمال قرارگیری سنسور تاچ آیدی در قاب پشتی آیفون 8، بسیار بالا است.

تحلیلگران بیان می‌کنند که اپل در حال کار بر روی تکنولوژی است که اسکنر اثرانگشت را با نمایشگر ادغام کند اما واقعیت این است که این تکنولوژی هنوز به مرحله تکامل نرسیده. آنها با اطمینان این موضوع را رد می‌کنند که اپل از قرار دادن اسکنر اثرانگشت در آیفون 8 صرف نظر کند چراکه این اسکنر، کارایی و البته محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد.

به همین دلیل، تحلیلگران معتقدند که اپل تاچ آیدی را به پنل پشتی آیفون 8 منتقل خواهد کرد، درست شبیه همان کاری که سامسونگ در گلکسی S8 انجام داد چراکه امکان قرار دادن این اسکنر در زیر نمایشگر هنوز وجود ندارد. حتی اگر اپل موفق به جانمایی اسکنر اثرانگشت در زیر نمایشگر شود، باز هم بعید است که از این تکنولوژی در آیفون 8 استفاده کند زیرا مشکلات تولید و بازدهی هنوز هم از مهم‌ترین موضوعات هستند.

تصاویر شماتیک خبر از قرارگیری اسکنر اثرانگشت در قاب پشتی و در زیر لوگوی اپل می‌دهند. ادغام کردن این اسکنر با لوگوی اپل، ایده جالبی است اما احتمال به کار گیری این ایده توسط اپل بسیار ناچیز است. به هر حال، خوشبختانه اپل مانند سامسونگ اسکنر اثرانگشت را در بالای گوشی قرار نخواهد داد؛ جایی که دسترسی به آن بسیار سخت است.

همچنین این طرح شماتیک شایعات قبلی مبنی بر چینش عمودی دوربین دوگانه را تایید می‌کند و احتمالا اپل با این روش قصد دارد کارایی و عملکرد این دوربین را بهبود ببخشد.  18 اردیبهشت 1396
5 نظر
2.47
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری