تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1385 ساعت 23:00
1 نظر

 

نوکیا N70 بهترین گوشی موبایل تفریحی شد

گوشی چند رسانه ای N70 نوکیا در مراسم اهدای جوایز تلفن موبایل تحت عنوان مفیس (The Meffys) جایزه ی " بهترین گوشی تلفن موبایل تفریحی " را از آن خود ........

گوشی چند رسانه ای N70 نوکیا در مراسم اهدای جوایز تلفن موبایل تحت عنوان مفیس (The Meffys) جایزه ی " بهترین گوشی تلفن موبایل تفریحی " را از آن خود کرد . این دستگاه در رقابتی تنگاتنگ در این مراسم که در لندن برگزار شد جایزه ی فوق را دریافت نمود .
به گزارش گروه خبری جی . اس . ام :
این گوشی علاوه بر داشتن ویژگی های برجسته ای مانند قابلیت جستجو در اینترنت و استفاده از پست الکترونیکی ، یک ابزار تفریحی نیز به شمار می رود . کاربران می توانند با استفاده از دوربین 2 مگاپیکسلی آن عکس های با کیفیت گرفته و با دستگاه پخش ویدئویی و موسیقی دیجیتال آن به موسیقی گوش فرا دهند و ویدئو تماشا کنند .
مراسم مفیس (Meffys) که توسط " همایش تلفن همراه تفریحی " تدارک دیده می شود ، مرکز رسمی برای سنجش خلاقیت در صنعت تلفن همراه تفریحی محسوب می شود . این مراسم همزمان با بازار تلفن همراه تفریحی سال 2006 دایر بود .
معونت ارشد بخش بازاریابی شرکت نوکیا می گوید : " این جایزه ، مهر تأییدی بر راهبرد زیر بنایی شرکت نوکیا در خصوص مدل های سری N این شرکت است . نوکیا یک دستگاه منحصر به فرد را به کاربران ارائه می دهد تا آنان بتوانند در هر زمان و مکانی از برنامه های تفریحی و سرگرم کننده لذت ببرند . مدل نوکیا N70 پر فروش ترین مدل در سری N کامپیوترهای چند رسانه ای نوکیا است و ما مفتخریم که دست اندرکاران صنعت ، طیف کامل ویژگی های تفریحی که این مدل به کاربران ارائه می دهد را به رسمیت شناخته اند ."
 


  16 مرداد 1385
1 نظر
3.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری